UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

ok

Yazamco - producent dystrybutorów wody, ekspresów do kawy, do biura i firmy

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

x

formularz zapytania wynajem naszych produktów1000 - pozostało znaków
Doskonałej jakości ekspresy do kawy do biura - ekspresy do kawy dla firmy

Dystrybutory filtrujące wodę - krystalicznie czysta woda zimna, gorąca oraz gazowana do  biura

Woda do biura - Warszawa

Firma Yazamco Poland jest cenionym dostawcą wydajnych i eleganckich dystrybutorów do biura, w których woda jest filtrowana i podawana bezpośrednio z instalacji sieciowej. Nasze automaty wyróżnia bezbutlowy system. W swojej ofercie posiadamy urządzenia wolnostojące i nablatowe w różnych wielkościach i użytkowych parametrach. Wszystkich zainteresowanych instalacją w Warszawie nowoczesnych rozwiązań zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Dystrybutor wody do biura w Warszawie - wygoda i komfort pracy

Nowoczesne biuro to nie tylko właściwa kultura organizacyjna, ergonomia stanowisk pracy czy wyposażenie w sprzęt telekomunikacyjny. Warunkiem koniecznym – sprzyjającym efektywnej i komfortowej pracy biurowej – jest dostęp pracowników do wody pitnej. Dotyczy to wszystkich typów organizacji w Warszawie bez względu na jej profil czy charakter działalności. Oferta handlowa Yazamco wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu osób pracujących w biurach przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych czy usługowych, którzy w codziennej pracy chcą mieć nieprzerwany dostęp do smacznej, krystalicznej i czystej wody.

Klientom oferujemy szeroki wybór modeli automatów o wielu przydatnych funkcjach użytkowych, w postaci:

  • chłodzenia, podgrzewania i gotowania,

  • mineralizowania,

  • prostego programowania temperatury,

  • bezbutlowym systemem.

Nasze urządzenia posiadają również:

  • czujnik informujący o zbliżającym się momencie wymiany filtra,

  • automatyczne przejście w tryb energooszczędny w okresie nocnym,

  • system zabezpieczający przed zalaniem.

Bezbutlowe dystrybutory do biura w Warszawie firmy Yazamco to wygoda i komfort pracy. A jest to o tyle istotne, że te dwa czynniki w różnych badaniach naukowych są wskazywane, jako kluczowe dla efektywności pracy. Jeśli chcesz posiadać wydajny i produktywny personel, nie zwlekaj. Sprawdź już dziś naszą ofertę i ciesz się własnym krystalicznym źródłem wody pitnej!

Dystrybutor Yazamco do biura – smaczna woda bez butelek! 

Chcesz poprawić lokalny ekosystem w Warszawie? Pragniesz zmniejszyć wielkość odpadów z tworzyw sztucznych? Twój biznes ma być społecznie odpowiedzialny? Nic prostszego – skorzystaj z naszej oferty bezbutlowych dystrybutorów do biura. Smaczna woda prosto z kranu bez plastikowych butelek – to dewiza Yazamco Poland.

Dostawa wody do biura - to czyste powietrze w Warszawie

Produkcja 1 litra wody butelkowanej generuje emisję dwutlenku węgla na poziomie 1 kg, czyli tyle ile przeciętnie wdycha statystyczny Polak w ciągu doby. Podobną wielkość CO2 wytwarza jazda samochodem na trasie 5-6 km. Ponadto, mieszkaniec Warszawy generuje rocznie średnio 12 kg odpadów w postaci zużytych plastikowych butelek. Należy również pamiętać o negatywnych skutkach dystrybucji wody w opakowaniach z tworzywa sztucznego. W przeciwieństwie bowiem do kranowej – która rozprowadzana jest w ramach energooszczędnej infrastruktury sieciowej – transport zgrzewek czy galonów to zużycie paliw kopalnych, które generują szkodliwe związki do atmosfery.

Adres:
YAZAMCO POLAND Sp. z o.o.
05-500 Piaseczno
ul. Okulickiego 19
Biuro:
tel. 22 702 11 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00
 
tel.: 22 702 11 50
        501 711 192
        505 587 717