UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

ok

Yazamco - producent dystrybutorów wody, ekspresów do kawy, do biura i firmy

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

x

formularz zapytania wynajem naszych produktów1000 - pozostało znaków
Doskonałej jakości ekspresy do kawy do biura - ekspresy do kawy dla firmy

Dystrybutory filtrujące wodę - krystalicznie czysta woda zimna, gorąca oraz gazowana do  biura

Woda do biura - Warszawa

Firma Yazamco Poland jest cenionym dostawcą wydajnych i eleganckich dystrybutorów do biura, w których woda jest filtrowana i podawana bezpośrednio z instalacji sieciowej. Nasze automaty wyróżnia bezbutlowy system. W swojej ofercie posiadamy urządzenia wolnostojące i nablatowe w różnych wielkościach i użytkowych parametrach. Wszystkich zainteresowanych instalacją w Warszawie nowoczesnych rozwiązań zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty naszej firmy i ciesz się dobrym smakiem i aromatem wody w biurze! W katalogu znajdziesz różnorodne dystrybutory filtrujące, które działają niezawodnie zarówno w domu, jak i w zapleczu socjalnym dużego przedsiębiorstwa. Proponujemy Ci je w ramach wynajmu, który jest tańszą i bardziej praktyczną alternatywą dla zakupu drogiego, profesjonalnego sprzętu z tej kategorii. Z tego powodu to rozwiązanie wybiera coraz więcej klientów prywatnych i biznesowych, chcących poprawić smak i zapach swojej kranówki.

Dystrybutor wody do biura w Warszawie - wygoda i komfort pracy

Nowoczesne biuro to nie tylko właściwa kultura organizacyjna, ergonomia stanowisk pracy czy wyposażenie w sprzęt telekomunikacyjny. Warunkiem koniecznym – sprzyjającym efektywnej i komfortowej pracy biurowej – jest dostęp pracowników do wody pitnej. Dotyczy to wszystkich typów organizacji w Warszawie bez względu na jej profil czy charakter działalności. Oferta handlowa Yazamco wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu osób pracujących w biurach przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych czy usługowych, którzy w codziennej pracy chcą mieć nieprzerwany dostęp do smacznej, krystalicznej i czystej wody.

Klientom oferujemy szeroki wybór modeli automatów o wielu przydatnych funkcjach użytkowych, w postaci:

  • chłodzenia, podgrzewania i gotowania,

  • mineralizowania,

  • prostego programowania temperatury,

  • bezbutlowym systemem.

Nasze urządzenia posiadają również:

  • czujnik informujący o zbliżającym się momencie wymiany filtra,

  • automatyczne przejście w tryb energooszczędny w okresie nocnym,

  • system zabezpieczający przed zalaniem.

Bezbutlowe dystrybutory do biura w Warszawie firmy Yazamco to wygoda i komfort pracy. A jest to o tyle istotne, że te dwa czynniki w różnych badaniach naukowych są wskazywane, jako kluczowe dla efektywności pracy. Jeśli chcesz posiadać wydajny i produktywny personel, nie zwlekaj. Sprawdź już dziś naszą ofertę i ciesz się własnym krystalicznym źródłem wody pitnej!

Dystrybutor Yazamco do biura – smaczna woda bez butelek! 

Chcesz poprawić lokalny ekosystem w Warszawie? Pragniesz zmniejszyć wielkość odpadów z tworzyw sztucznych? Twój biznes ma być społecznie odpowiedzialny? Nic prostszego – skorzystaj z naszej oferty bezbutlowych dystrybutorów do biura. Smaczna woda prosto z kranu bez plastikowych butelek – to dewiza Yazamco Poland.

Korzystając z oferowanych przez nas dystrybutorów, już nigdy więcej nie będziesz zmuszony wybierać pomiędzy dobrym smakiem a troską o środowisko naturalne. Maszyny z naszego asortymentu filtrują wodę, przez co pracownicy Twojego biura w Warszawie otrzymują krystalicznie czystą i pozbawioną przykrych zapachów kranówkę smakującą jak jej źródlany, butelkowy odpowiednik. Urządzenia sprawdzą się nie tylko latem, bo większość modeli przygotowuje także wrzątek, który posłuży do zrobienia smacznej herbaty czy aromatycznej kawy. A jeśli zależy Ci na najlepszym smaku tego włoskiego napoju, sprawdź też ekspresy ciśnieniowe w katalogu Yazamco.

Dostawa wody do biura - to czyste powietrze w Warszawie

Produkcja 1 litra wody butelkowanej generuje emisję dwutlenku węgla na poziomie 1 kg, czyli tyle ile przeciętnie wdycha statystyczny Polak w ciągu doby. Podobną wielkość CO2 wytwarza jazda samochodem na trasie 5-6 km. Ponadto, mieszkaniec Warszawy generuje rocznie średnio 12 kg odpadów w postaci zużytych plastikowych butelek. Należy również pamiętać o negatywnych skutkach dystrybucji wody w opakowaniach z tworzywa sztucznego. W przeciwieństwie bowiem do kranowej – która rozprowadzana jest w ramach energooszczędnej infrastruktury sieciowej – transport zgrzewek czy galonów to zużycie paliw kopalnych, które generują szkodliwe związki do atmosfery.

Adres:
YAZAMCO POLAND Sp. z o.o.
05-500 Piaseczno
ul. Okulickiego 19
Biuro:
tel. 22 702 11 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00
 
tel.: 22 702 11 50
        501 711 192
        505 587 717