UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

ok

Yazamco - producent dystrybutorów wody, ekspresów do kawy, do biura i firmy

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

x

formularz zapytania wynajem naszych produktów1000 - pozostało znaków
Doskonałej jakości ekspresy do kawy do biura - ekspresy do kawy dla firmy

Dystrybutory filtrujące wodę - krystalicznie czysta woda zimna, gorąca oraz gazowana do  biura

Woda dla firm - Warszawa

Wyborna, świeża i smaczna woda prosto z kranu w Twoim biurze w Warszawie? Tak to możliwe! Nasze bezbutlowe dystrybutory wyposażone są w szereg innowacyjnych systemów. Dla firm przygotowaliśmy szeroki katalog automatów zróżnicowanych pod względem funkcji, wydajności, kolorystyki, kształtu i miejsca instalacji. Produkty Yazamco są skierowane do firmy, zarówno typowo produkcyjnej, jak i o profilu handlowym i usługowym. Automaty do wody to wymierne korzyści funkcjonalne, organizacyjne i ekologiczne.

Automaty wody dla firm - jakie korzyści funkcjonalne?

W naszej ofercie dla firm z Warszawy posiadamy wiele modeli dystrybutorów w różnych opcjach. Każdy z nich oprócz inteligentnych systemów i użytkowych funkcji sam w sobie jest emanacją elegancji i designu. Dzięki tym właściwościom idealnie wkomponują się do stylu każdego pomieszczenia. Dzięki urządzeniom Yazamco można wodę:

  • schłodzić,

  • podgrzać,

  • ugotować,

  • zmineralizować,

  • podać w temperaturze pokojowej.

Nasze automaty są podłączone bezpośrednio do instalacji sieciowej. Pobierana woda jest następnie przepuszczana przez 4-stopniowy układ filtrujący. W jego skład wchodzą trzy filtry (węglowy, antywapienny i mikronowy) oraz lampa UV. Dzięki temu rozwiązaniu wszelkie niepożądane drobnoustroje i bakterie są neutralizowane, co bezpośrednio podnosi jakość wody i jej walory użytkowe.

Bezbutlowa woda do firmy - jakie korzyści organizacyjne?

Istotną zaletą dystrybutorów Yazamco jest ponadto brak zbiorników na wodę. W rezultacie bezbutlowy charakter  to oszczędność:

  • czasu, przeznaczonego na wymianę, który może zostać w ten sposób zagospodarowany z korzyścią dla firmy i pracowników,

  • przestrzeni, kilkunastolitrowe galony zajmują sporo miejsca, w przypadku małych biur ich przechowywanie może być kłopotliwe,

  • pieniędzy, raz zamontowany automat to redukcja kosztów stałych związanych z okresowym dowozem i obsługą.

Zapraszamy do współpracy wszystkie organizacje gospodarcze i non-profit. Nasi konsultanci pomogą wybrać model dystrybutora odpowiedni do konkretnego wnętrza i preferencji użytkowników. Nieskazitelnie czysta i zdrowa woda dla firm - to atuty produktów Yazamco!

Dystrybutory wody Yazamco - jakie korzyści ekologiczne?

Plastikowe butelki to jedne z najczęściej spotykanych przedmiotów jednorazowego użytku, które można znaleźć na osiedlach, chodnikach i skwerach Warszawy. Według raportu Komisji Europejskiej Safer Drinking Water for all Europeans zmniejszenie zużycia wody butelkowanej ze 100 do 88 litrów rocznie może obniżyć emisję gazów cieplarnianych do 2050 roku aż o 1,2 mln ton CO2! Nasze dystrybutory pozwolą na wzrost korzystania z jakościowo dobrej wody pitnej bezpośrednio z instalacji sieciowej i przyczynią się do poprawy powietrza.

Chcesz być eco-przedsiębiorcą! Pragniesz dołożyć swoją cegiełkę do zrównoważonego rozwoju Polski? Skontaktuj się z działem handlowym Yazamco Poland i zamów już dziś bezbutlowe dyspensery wody do firmy!

Adres:
YAZAMCO POLAND Sp. z o.o.
05-500 Piaseczno
ul. Okulickiego 19
Biuro:
tel. 22 702 11 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00
 
tel.: 22 702 11 50
        501 711 192
        505 587 717