UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

ok

Yazamco - producent dystrybutorów wody, ekspresów do kawy, do biura i firmy

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

x

formularz zapytania wynajem naszych produktów1000 - pozostało znaków
Doskonałej jakości ekspresy do kawy do biura - ekspresy do kawy dla firmy

Dystrybutory filtrujące wodę - krystalicznie czysta woda zimna, gorąca oraz gazowana do  biura

Dostawa wody Warszawa

W zakresie usług spółki Yazamco Poland znajduje się dostawa wody na terenie Mazowsza. Mieszkańcom, przedsiębiorcom oraz instytucjom publicznym z Warszawy i okolic proponujemy bezbutlowe dystrybutory. Nasze modele charakteryzuje nowoczesna technologia, estetyczny i oryginalny design oraz bezpieczeństwo użytkowania. Oferowane dyspensery to rozwiązanie przyjazne środowisku. Urządzenia są bezpośrednio podłączone do sieci wodociągowej i nie wymagają żadnych dodatkowych galonów.

Dostawa wody - dystrybutory Yazamco przyjazne środowisku

Instalacja dystrybutora marki Yazamco promuje korzystanie z własnych wielorazowych kubków i pojemników. Takie działanie wpisuje się w globalny trend ograniczania jednorazowych opakowań z tworzywa sztucznego. Mniejsza produkcja plastikowych galonów to mniejsze zużycie paliw kopalnych i realna redukcja emisji gazów cieplarnianych. Z różnych szacunków wynika, że popyt na wodę w polietylenowych butelkach w Europie pochłania ok. 35 mln baryłek ropy naftowej rocznie!

Dzięki tym automatom razem poprawimy środowisko naturalne w Warszawie. Zadzwoń do nas, a my zaproponujemy optymalne rozwiązanie w zakresie dostawy wody do Twojego domu czy firmy. Jeżeli leży Ci na sercu realna poprawa jakości powietrza – nasza propozycja spełni Twoje oczekiwania. Bezbutlowe dystrybutory będą stanowić ważny wykład w ochronę lokalnego ekosystemu. Automaty Yazamco to także mniejsze odpady z tworzyw sztucznych!

Dostawa wody - jaka tylko chcesz 

Automaty Yazamco to idealne rozwiązanie do przygotowania w krótkim czasie dużych ilości zdrowej i smacznej wody:

  • w temperaturze pokojowej,

  • zimnej i gorącej,

  • niegazowanej i gazowanej.

Lubisz mieć pod ręką schłodzoną wodę do temperatury 4 stopni Celcjusza – mamy dla Ciebie dystrybutory z kolekcji Water Bar. Chcesz szybko zaparzyć kawę czy herbatę – wybierz automaty z serii Sport Bar Domestic. A może wolisz napój w temperaturze otoczenia – jeżeli tak, to proponujemy Ci dyspenser T-6 Compact. Poza funkcjonalnością nasze dystrybutory charakteryzują się oryginalnym wyglądem, estetycznym wykonaniem oraz innowacyjną technologią dostawy wody.  

Technologie dostawy wody – innowacyjność i bezpieczeństwo

Klientom z Warszawy proponujemy dostawę wody za pośrednictwem bezbutlowych dystrybutorów wyposażonych w różne inteligentne systemy. Nasze urządzenia posiadają:

  • trójstopniowy układ filtrujący,

  • zawory bezpieczeństwa odcinające dopływ wody w razie usterki, co chroni pomieszczenie przed zalaniem,

  • automatyczne przejście w tryb energooszczędny w okresie nocnym,

  • ochronę przeciwprzepięciową,

  • czujniki informujące o konieczności przeprowadzenia konserwacji,

  • system uzdatniający UV, który oczyszcza wodę sieciową z bakterii, metali, pestycydów i szkodliwych związków chemicznych.

Wszystkim podmiotom z Warszawy zainteresowanych dostawą krystalicznie czystej i smacznej wody oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz korzystne ceny. Masz pytania? Skontaktuj się z naszym biurem. Doradcy Yazamco czekają na Ciebie.

Adres:
YAZAMCO POLAND Sp. z o.o.
05-500 Piaseczno
ul. Okulickiego 19
Biuro:
tel. 22 702 11 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00
 
tel.: 22 702 11 50
        501 711 192
        505 587 717