UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

ok

Yazamco - producent dystrybutorów wody, ekspresów do kawy, do biura i firmy

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

x

formularz zapytania wynajem naszych produktów1000 - pozostało znaków
Doskonałej jakości ekspresy do kawy do biura - ekspresy do kawy dla firmy

Dystrybutory filtrujące wodę - krystalicznie czysta woda zimna, gorąca oraz gazowana do  biura

Dostawa wody Lublin | dystrybutory Yazamco

Wybierz nowoczesną, oszczędną i wygodną formę dostawę wody w Lublinie. Proponujemy alternatywny wybór wobec standardowych dystrybutorów wymagających regularnej wymiany plastikowych butli. Nasza propozycja dla Twojej firmy, instytucji lub prywatnej nieruchomości obejmuje sprzęt, który podłączasz bezpośrednio do instalacji wod-kan, np. do trójnika pod zlewem. W urządzeniu znajdują się nowoczesne filtry, które oddzielają wszelkie niepożądane cząsteczki. W efekcie otrzymujesz świeżą, czystą wodę, która może być dystrybuowana na zimno lub ciepło, a także z dodatkiem CO2 jako gazowana.

Skontaktuj się!

Sprzęt marki Yazamco jest objęty naszym wsparciem serwisowym i dostępny w różnych wariantach, które z powodzeniem można dostosować do potrzeb w konkretnym budynku – od małego biura, po obiekt użyteczności publicznej. Atrakcyjny cennik idzie w parze z niewielkim kosztem eksploatacyjnym. Brak konieczności instalowania kolejnych plastikowych butli ma też walor ekologiczny – przyczyniasz się do ograniczonego zużycia tworzyw sztucznych, wykorzystując ogólnie dostępną wodę z sieci.

Oferta dla Lublina – dostawa zdrowej i świeżej wody

Twoi pracownicy czy klienci z pewnością doceniają fakt stałego dostępu do wody pitnej. To nie tylko obowiązek pracodawcy, ale również element budowania pozytywnego wizerunku i dbania o efektywność oraz komfort wszystkich osób korzystających z budynku. Dostawa to nie wszystko, ponieważ nasza firma specjalizuje się też w dzierżawie ekspresów do kawy. Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze podmiotów, umiejętnie doradzając wybór konkretnego modelu o precyzyjnie określonej funkcjonalności.

Zarządzanie w obrębie firmy czy instytucji w dużej mierze polega na optymalizacji wydatku przy jednoczesnej oszczędności czasu i energii. Dystrybutory bezbutlowe Yazamco odpowiadają na tę podstawową potrzebę, gwarantując satysfakcjonującą pracę przez długi czas. Klienci, którzy zdecydowali się już na wybór tej technologii, przywiązują się do niej i nie zamierzają wracać do standardowych rozwiązań wykorzystujących wymienne butle. Dowiedz się więcej na temat oferty, kontaktując się z naszym zespołem!

Skontaktuj się!

Adres:
YAZAMCO POLAND Sp. z o.o.
05-500 Piaseczno
ul. Okulickiego 19
Biuro:
tel. 22 702 11 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00
 
tel.: 22 702 11 50
        501 711 192
        505 587 717