UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

ok

Yazamco - producent dystrybutorów wody, ekspresów do kawy, do biura i firmy

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

x

formularz zapytania wynajem naszych produktów1000 - pozostało znaków
Doskonałej jakości ekspresy do kawy do biura - ekspresy do kawy dla firmy

Dystrybutory filtrujące wodę - krystalicznie czysta woda zimna, gorąca oraz gazowana do  biura

Dostawa wody Mazowieckie | dystrybutory Yazamco

Oferowana przez nas dostawa wody poprzez nowoczesne, zdobywające coraz większą popularność dystrybutory bezbutlowe obejmuje m.in. województwo mazowieckie.

Skontaktuj się!

Zapraszamy więc do współpracy firmy, instytucje i klientów indywidualnych m.in. z:

  • Warszawy,

  • Radomia,

  • Płocka,

  • Siedlec,

  • Pruszkowa,

  • Legionowa,

  • Ostrołęki.

Nasza propozycja polega na montażu prostego, pomysłowego rozwiązania, czyli dystrybutora z wbudowanym filtrem, który podłącza się bezpośrednio do instalacji wod-kan. Woda jest świeża, smaczna i zdrowa – może być pobierana na zimno i ciepło, a także w wersji gazowanej. Nie trzeba przy tym inwestować w plastikowe butle, których transport, wymiana czy przechowywanie zabierają czas i pieniądze.

Wychodzimy naprzeciw Twojej potrzeby komfortu, dostarczając udoskonalony produkt oraz zapewniając błyskawiczny i skuteczny serwis. Wbudowany filtr jest zaawansowany i wydajny, dlatego niezależnie od jakości wody w lokalnej sieci z dystrybutora masz dostęp do tego, co zdrowe i potrzebne organizmowi do prawidłowego funkcjonowania.

Korzyści z dostawy wody w Mazowieckiem

Zyskujesz wielowymiarowo, przede wszystkim pod względem finansowym i logistycznym. Oszczędność na plastikowych butlach, które zabierają cenną przestrzeń w biurze czy sklepie, ma też walor ekologiczny. Rezygnując z produktów w opakowaniach z tworzywa sztucznego, wspierasz ochronę środowiska. Dostawa wody o bardzo dobrych parametrach jest ponadto dużą wartością w zarządzaniu zasobami ludzkimi – sprzyja podtrzymaniu efektywności zespołu i stanowi dobrą praktykę w obsłudze klientów.

Uniwersalne przeznaczenie naszych dystrybutorów przekłada się na duże zainteresowanie klientów – od właścicieli prywatnych nieruchomości, przez przedsiębiorców, po pracowników instytucji publicznych. Wszędzie, gdzie potrzebna jest zdrowa i świeża woda pitna, marka Yazamco ma sporo do zaoferowania i wyróżnia się jako wiarygodny, sprawdzony partner.

Jedyne, czego potrzebujesz, to miejsca na dystrybutor w pobliżu przyłącza do instalacji wod-kan. Rozwiązanie jest proste i korzystne, o czym możesz przekonać się osobiście, nawiązując z nami współpracę.

Skontaktuj się!

Adres:
YAZAMCO POLAND Sp. z o.o.
05-500 Piaseczno
ul. Okulickiego 19
Biuro:
tel. 22 702 11 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00
 
tel.: 22 702 11 50
        501 711 192
        505 587 717