UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

ok

Yazamco - producent dystrybutorów wody, ekspresów do kawy, do biura i firmy

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

x

formularz zapytania wynajem naszych produktów1000 - pozostało znaków
Doskonałej jakości ekspresy do kawy do biura - ekspresy do kawy dla firmy

Dystrybutory filtrujące wodę - krystalicznie czysta woda zimna, gorąca oraz gazowana do  biura

Dostawa wody Wrocław | dystrybutory Yazamco

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się profesjonalnymi dostawami wody z dystrybutora we Wrocławiu. Wśród podmiotów, które zaopatrujemy, znajdują się firmy, organizacje sportowe, ośrodki kulturalne i różnego rodzaju instytucje publiczne. Zaopatrujemy także mieszkańców miasta, którzy pragną zapewnić sobie i członkom rodziny stały dostęp do pysznej i bogatej w składniki mineralne wody. Nasze dystrybutory zapewniają bezpieczeństwo dostaw w dwóch odmianach - niegazowanej i gazowanej. To urządzenia działające w sposób przyjazny dla natury, których zastosowanie przekłada się także na oszczędność pieniędzy.

Skontaktuj się!

Dostawywody - supernowoczesne i wydajne dystrybutory

Realizowane przez nowoczesne dystrybutory dostawy wody są systematyczne i przebiegają w sposób płynny – to zasługa bezpośredniego podłączenia do instalacji wod-kan. Komfort użytkowania jest więc niezwykle wysoki, ponieważ oszczędza się czas na uzupełnianiu butli i pamiętaniu o regularnej wymianie zbiorników. Przekłada się to również na brak kosztów związanych z koniecznością zakupienia nowej butli co jakiś czas.

Perfekcyjne wykonanie obudowy i całej konstrukcji dystrybutora oraz nowoczesny design umożliwiają umieszczenie aparatu w dowolnej przestrzeni. Atrakcyjne wizualnie urządzenie staje się wręcz dekoracją pomieszczeń, w których się znajduje. Jego zaletą urządzenia jest także łatwa obsługa, z którą poradzi sobie dosłownie każdy.

Gwarancja dostawy czystej, zdrowej i pysznej wody

W ramach dostaw klienci otrzymują wodę najwyższej jakości oraz pewność, że jest krystalicznie czysta. Możemy to zagwarantować, ponieważ nasze dystrybutory bazują na cenionym systemie trzykrotnej filtracji, co oznacza, że każda kropla przechodzi przez kompleksowo sporządzony filtr. To bariera nie do przejścia dla zanieczyszczeń i mikroskładników, takich jak na przykład chlor. Proces ten wpływa na czystość, ale też uwydatnia walory smakowe. Zachęcamy do zapewnienia sobie, bliskim, pracownikom czy klientom doskonałej wody, poprzez korzystanie z dostaw z naszych dystrybutorów!

Skontaktuj się!

Adres:
YAZAMCO POLAND Sp. z o.o.
05-500 Piaseczno
ul. Okulickiego 19
Biuro:
tel. 22 702 11 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00
 
tel.: 22 702 11 50
        501 711 192
        505 587 717