yazamco - dystrybutory bezbutlowe

ekspresy do kawy dla firmy
22 541 37 60

ekspresy do kawy do biura

dzierżawa, serwis, bezpłatne testy

ekspresy do kawy do firmy

dzierżawa, serwis, bezpłatne testy

kawa do firmy

dzierżawa, serwis, bezpłatne testy

Dystrybutory do wody gazowanej

dzierżawa, serwis, bezpłatne testy

Woda do biura

dzierżawa, serwis, bezpłatne testy

Kawa i energia

Jaka kawa zawiera najwięcej kofeiny? Ta z ekspresu przelewowego czy klasyczne espresso? Duża czarna kawa z ekspresu przelewowego czyli caffe americano zawiera 95-200 mg kofeiny na kubek o pojemności 230 ml.Jeśli więc wypijemy kubek americano z ekspresu przelewowego zapewnimy sobie dość Energi na poranek.  A co potem ??? Z odpowiedzią przychodzimy my! Nasze ekspresy to dobry pomysł na podtrzymanie tępa pracy przez cały dzień. Nasze ekspresy do kawy do biura to świetne rozwiązanie gwarantujące świetnej jakości kawę dla każdego. Nasza  kawa dla biura zadowoli nawet największych smakoszy kawy. 

Napoje a praca

Nie ma na ziemi człowieka który nie lubi od czasu do czasu napić się czegoś gazowanego. Spójrzmy na to co mamy dostępne. Na rynku jest tylko kilka napojów i nie każdy je lubi. A co gdyby można było to zmienić???? Nasza maszyna Drinka to coś dla ciebie!!! Maszyna ta potrafi zrobić świetnej jakości napoje gazowane ale to nie wszystko!! Urzadzenie to to tez świetnej jakosci kawa do firmy ale to i tak jeszcze nie koniec jest to tez Dystrybutory do wody gazowanej. Można śmiało stwierdzi, ze Drinka to świetna maszyna dla szefa tory nie tylko chce mieć zadowolonych pracowników ale i zdobyć zaufanie klientów 

Kawa rano

04.2017

Kawa na pobudkę

Kaidy człowiek zaczyna dzień od kawy ale nie każdy wie jaka jest najlepsza. A możne by tak zamienić nasza słabą kawę w domu na super jakości kawę w firmie ??? Nasza firma dzierżawi najlepsze ekspresy z najlepszą kawa na rynku!!! W naszej ofercie mamy super ekspresy do kawy do biura , ekspresy do kawy do firmy, nasze produkty podpasują każdemu!!!  Każdy firma marzy od dobrym ekspres do kawy ze świetna kawa. Pora zamienić marzenia w czyny!!! Nasze ekspresy do kawy to zadowolony ty i twoja forma.

Napoje

04.2017

Napoje dla ludzi w pracy

 

Nasza firma zajmuje się dzierżawą urządzeń Drinka!. Są to maszyny które pozwolą każdemu pracownikowi cieszyć się wysokej jakości napojami w firmie. Napoje do firmy z automatu Drinka to świetne rozwiązanie dla osób pracujących mających ochotę napić się czegoś innego niż kawa i herbata.  Urządzenie to to również woda dla firm dzięki czemu Drinka to nie tylko napoje ale i dystrybutory wody.

Kawa

03.2017

Kawa

Kawa jest napojem, który na całym świecie cieszy się ogromną popularnością. Zawarta w kawie kofeina pobudza nasz organizm i naszą sprawność psychiczną, dlatego wiele osób pije ją rano aby z siłą i energią zacząć dzień.  Nasza firma gwarantuje najlepsze ekspresy do kawy do biura. Nasza kawa do firmy gwarantuję najlepszy smak i aromat dzięki czemu zagwarantowane przez nas ekspresy do kawy dla biura będą doskonałą inwestycją Waszej firmy.

Kawa

01.2017

Kawa

Każdy człowiek choć raz w życiu pił kawę. Jej smak jest niepowtarzalny i niezapomniany. Na świecie jest masa różnych gatunków kawy.

Dlatego każdy znajdzie jaką dla siebie, pozwoli mu ona efektywnie spożytkować dzień, wstrzyma senność i poprawi efektywność.

Nasze ekspresy zaserwują państwu najlepszej jakości kawę na każdy dzień tygodnia by z uśmiechem i pełnią energii ruszyć ku wyzwaniom nowego dnia.

Najlepsza kawa tylko od Yazamco

Upływ czasu

Wielu z nasz spotkała nas taka sytuacja. Kiedy siedzimy w pracy czas nam się dłuży i przeciąga natomiast gdy pijemy nasz lubiony napój czy też kawę czas ucieka nam jak z procy.

A gdyby tak połączyć przyjemne z pożytecznym? A gdyby tak można była połączyć przyjemne z pożytecznym? Dzięki naszym dystrybutorom do Kawy i urządzeniu Drinka to możliwe.

Cieszcie się doskonałą kawą i pysznymi napojami tylko od Yazamco

Nawadnianie organizmu

Ile wody potrzebujemy?

Najlepiej by o tym decydowało nasze pragnienie. Jednak często w natłoku obowiązków nie słyszymy  głosu naszego organizmu lub  źle go interpretujemy. Ważne jest to by nie czuć pragnienia zbyt długo

gdyż nie pomaga nam się ono skoncentrować. Mówi się, że aby nie czuć pragnienia należy pić ok. 120-150 ml płynu co godzinę, ale ile razy zdarzyło się nam o tym zapomnieć lub zignorować gdyż nie mieliśmy nic do picia przy sobie a z pracy nie dało się wyskoczyć do sklepu ? Nasze dystrybutory wody jak i maszyna Drinka rozwiązują te problemy natychmiast. Koniec z sytuacją bez wyjścia, ciesz się krystalicznie czystą wodą i pysznymi napojami od Yazamco.

Kawa w pracy

Kawa to najlepszy napój w pracy. Pobudza organizm, redukuje stres, zmiesza bul mięśni czy poprawia krążenie. Kawa zaparzona w dobrym ekspresie pozwala cieszyć się jej smakiem czy zapachem dłużej.

Nasze maszyny zapewnią doskonałą kawę dla każdego pracownika a jak wiadomo zadowolony pracownik o efektywna firma

Każda firma czy to małą czy dużą znajdzie u nas odpowiednią maszynę na miarę swoich potrzeb.

Profesjonalne maszyny do kawy tylko od Yazamco.

Woda jest potrzebna człowiekowi przez całe życie. y

Wszystko co na otacza zawiera w sobie wodę w mniejszym lub większym stopniu nawet ludzie. Aby dobrze prężyć dzień powinno się pić ok. 2 litrów wody dziennie. Od poziomu wody w naszym organizmie zależy nasze samopoczucie, stan cery, witalność i energia.

Odpowiednie nawodnienie poprawia naszą koncentrację i produktywność dlatego ważne jest by regularnie uzupełniać jej braki czy t podczas wysiłku fizycznego czy ciężkiej pracy.

Nasza firma zajmuje się dostawą dystrybutorów wody do firm i biur.

Najlepsza woda tylko od Yazamco

Woda z kosmosu

Cała woda, która jest na Ziemi, pochodzi z kosmosu. Niestety woda ta jest w obiegu zamkniętym, co oznacza, że Ziemia nie przyjmuje więcej wody z kosmosu, a cała woda, jaka teraz jest na Ziemi, krąży w obiegu zamkniętym, czyli po wykorzystaniu przez człowieka w procesie oczyszczania wraca do natury. Jeśli chcemy się cieszyć jej smakiem, to wykorzystujmy do tego najlepsze zdobycze ludzkości.

Najlepsze dystrybutory tylko od Yazamco.

Woda nie wnosi do diety zbędnych kalorii. Jest produktem łatwo dostępnym prawie na całym świecie. Dobrze gasi pragnienie i ma neutralny smak. Stanowić powinna podstawowy napój w diecie.

ZAUFALI NAM