yazamco kawa woda

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

Zalety bezbutlowych dystrybutorów wody

Bardzo popularnym rozwiązaniem w wielu firmach, przychodniach, bankach i innych miejscach jest wstawienie dyspensera wody. Przedsiębiorcy coraz częściej chcą uniknąć kupowania napojów w plastikowych butelkach - które są nieekologiczne i nieekonomiczne. Warto pamiętać, iż zapewnienie wody pitnej pracownikom w sposób stały i nieograniczony wynika z zasad Kodeksu Pracy. W większości biur spotyka się dystrybutory butlowe, które pomimo bezapelacyjnej przewagi nad małymi butelkami, mają swoje wady. Jednym z najpoważniejszych zarzutów, jeśli chodzi o automat do wody z wymienianymi galonami, jest fakt, że gromadzą się w nich bakterie i zanieczyszczenia w miejscach podawania życiodajnego płynu. Jednak tu wiele zależy od tego, czy przestrzegane są zasady użytkowania.

Jaka jest zatem najlepsza woda do firmy?

Zastanawiając się: dystrybutor czy woda butelkowana - wybór powinien być oczywisty i padać na automat. Wynika to z mnogości korzyści ekonomicznych, ekologicznych i funkcjonalnych. Jeśli już wybrałeś tę lepszą opcję, to świetnie! Warto pójść o krok dalej i zdecydować się na bezbutlowe dystrybutory wody. Mają one te same zalety co dyspensery oparte o system wymiany butli, jednak bezapelacyjnie są one jeszcze korzystniejszym rozwiązaniem. Dlatego też większość przedsiębiorców skłania się właśnie ku tej opcji. Skupiając się na korzyściach wynikających z używania bezbutlowych automatów, można zauważyć, że:

1. To ekologia w czystej formie!

Dzięki temu rozwiązaniu Ty i osoby korzystające z dystrybutora przestaniecie produkować śmieci w postaci syntetycznych butelek. Żyjemy w dobie ZERO WASTE. Każdy w jakimś stopniu powinien zadbać o tę kwestię a rezygnacja z plastiku to bardzo duży krok w tym kierunku.

2. Wygoda w użytkowaniu

Nie musisz martwić się o codzienną wymianę ciężkich i nieporęcznych galonów, co bywa kłopotliwe i uciążliwe. Dodatkowo znika problem zamawiania i dowożenia butli, a woda jest zawsze w zasięgu ręki. Nikt nie musi monitorować jej stanu w automacie czy też dostępnych zapasach.

3. Elegancja i minimalizm

Firma Yazamco dysponuje szeroką ofertą automatów. Bezbutlowe dystrybutory wody przybierają bowiem różne formy: mogą być klasyczne stojące, jak również małe i nowoczesne, mieszczące się na niewielkim blacie roboczym. To wygoda i funkcjonalność, której nie daje tradycyjny dyspenser. Wizualnie również prezentują się znacznie lepiej niż urządzenia starej generacji. Jeśli zależy Ci na utrzymaniu wnętrza w estetycznym i stylowym klimacie, wstawienie automatu wcale nie musi zaburzyć tej koncepcji - wręcz przeciwnie! Sprawdź nasze najnowsze modele już teraz.

4. Optymalna organizacja przestrzeni

Nie musisz się przejmować przechowywaniem butli do założenia, jak również tych już zużytych. W końcu płacisz również za wynajmowaną powierzchnię - warto mądrze nią dysponować. Przetrzymywanie starych butli jest niewygodne i niefunkcjonalne. Podobnie jak zgrzewek wody butelkowanej...

5. Higiena stosowania

Istotną kwestią jest fakt, że bezbutlowe automaty są wyposażone w chłodziarki bez otwieranych zbiorników, co przekłada się na brak powstawania zanieczyszczeń oraz namnażania bakterii w miejscach podawania wody. To rozwiązanie jest bezpieczne dla zdrowia i o wiele bardziej higieniczne.

6. Producent wszystkim się za Ciebie zajmie!

Nie dość, że nie musisz brać na swoje barki wymiany butli i pilnowania ich dowozu to dodatkowo możesz liczyć na pełną pomoc w sanityzacji i konserwacji urządzenia. Jest ona dokonywania cyklicznie, raz na pół roku. Zapewniamy, że nasi pracownicy przejmą na siebie wszystkie czynności. A w przypadku pojawienia się nagłego problemu możesz liczyć na serwis działający 24/h.

7. Ograniczenie osób trzecich pojawiających się w biurze

Wizyty konserwatorów raz na 6 miesięcy są o wiele bardziej dyskretne i wygodne niż stałe pojawianie się pracowników w celu odbioru i wymiany butli. Ma to szczególnie duże znaczenie w miejscach, gdzie zwraca się wyższą uwagę na bezpieczeństwo obiektu.

8. Bezbutlowy dyspenser wody to bardzo wysoka jakość wody pitnej

Nasza woda jest pyszna i zdrowa. Nie doszukasz się w niej nieprzyjemnego odoru. Jest zawsze świeża i ma doskonały smak!

9. Różnorodność wyboru

W zależności od potrzeb z automatu może polecieć strumień zimny, w temperaturze pokojowej, ciepły lub bardzo gorący - idealny do parzenia herbaty. To również dystrybutory wody gazowanej, czyli z możliwością wypicia napoju z bąbelkami, prosto z urządzenia. Zapoznaj się z pełną ofertą firmy Yazamco.

10. Korzyści ekonomiczne

Jedną z najważniejszych jest fakt, że ponosisz sztywną, stałą opłatę, niezależnie od tego, ile wody zużyjesz. Dodatkowo korzystanie z bezbutlowego dyspensera jest ekonomicznym rozwiązaniem. Niższa cena wynika z oszczędności na dostawach i paliwie - co normalnie musiałoby być wliczone w koszty przy tradycyjnym automacie do wody.

Podsumowanie - najlepszy dystrybutor wody

Powyższe podpunkty jednoznacznie wskazują na przewagę bezbutlowych dystrybutorów, które są na chwilę obecną ekonomicznym, ekologicznym, higienicznym i wygodnym rozwiązaniem dostarczania wody do biura czy innego obiektu. Zadbaj o swoich pracowników i interesantów na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z naszym pracownikiem, który z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania.