yazamco kawa woda

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

Obsługa i serwis dystrybutorów wody

Warto zauważyć, że woda źródlana dostarczana do biur za pośrednictwem dystrybutorów staje się jednym z najpopularniejszych sposobów na zaspakajanie pragnienia pracowników i interesantów. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest naprawdę prosta: ponieważ to najlepsze rozwiązanie! To sposób ekologiczny, ekonomiczny a do tego wygodny. Jednak, aby wszystkie te warunki mogły być spełnione, dystrybutor musi być odpowiednio użytkowany i serwisowany. Czy proces serwisowania i obsługi jest skomplikowany? Zdecydowanie nie. By dowiedzieć się więcej na ten temat, koniecznie zapoznaj się z poniższymi informacjami. Ten krótki poradnik powinien przybliżyć Ci kilka kwestii.

Dyspenser do wody – jak poprawnie go użytkować?

Zapewne już wiesz, że dystrybutor jest optymalnym wyborem, gdy zastanawiasz się jaka woda do firmy będzie dla Ciebie najlepsza. Dyspenser jednocześnie jest urządzeniem bardzo prostym w użyciu. Jest on niemalże intuicyjny i każda osoba bez przeszkolenia i pomocy powinna bez problemu poradzić sobie samodzielnie z obsługą. Jeśli chodzi o montaż i serwis – wszelkie czynności leżą po stronie naszej firmy. Instalację i pierwsze użycie automatu do wody przeprowadza nasz pracownik. Pomaga on również dobrać optymalne miejsce dla urządzenia. Tym samym nie musisz obawiać się o to, że dyspenser nie spełni swojej funkcji przez samodzielną, niepoprawnie zrealizowaną instalację. Zrobimy to za Ciebie.

Budowa galonu jest prosta i łatwo o zapamiętanie sposobu jego użytkowania. Każdy z nich ma fabrycznie zabezpieczony kapsel, który jest gwarancją świeżości i czystości wody.

Codzienna obsługa dyspensera do wody w czterech krokach:

  1. Przed zamontowaniem butli należy ją wyczyścić, aby uniknąć przedostania się zanieczyszczeń do wody z zewnątrz.
  2. Nie można dotykać wnętrza kapsla, kraników i elementów, które mają fizyczny kontakt z płynem.
  3. Ważne jest, aby dbać o czystość ociekacza i obudowy – w tym celu należy regularnie je przemywać.
  4. Zabronione jest pozostawianie dystrybutora bez butli! To stwarza zagrożenie dostania się do środka zanieczyszczeń, które mogą uszkodzić dyspenser do wody. W momencie, gdy pojemnik zostanie opróżniony, należy bezzwłocznie zamontować nowy. W ostateczności trzeba pozostawić pusty zbiornik, jednak warto utrzymywać stały przepływ świeżego płynu.

Dystrybutor najlepiej zostawić w tym miejscu, które zostało wyznaczone jako najlepsze podczas samej instalacji urządzenia. Przy planowaniu zmiany w organizacji przestrzeni należy zwrócić uwagę na to, by automat stał w obszarze o niskim nasłonecznieniu, w którym jest raczej chłodno.

Sanityzacja i konserwacja dyspensera do wody

Jak można zauważyć – sama eksploatacja urządzenia, jakim jest dyspenser do wody, jest niezwykle łatwa. A kierowanie się kilkoma prostymi zasadami i nawykami sprawi, że automat będzie mógł służyć latami.

Jeśli chodzi o zabiegi konserwacyjne i sanityzację – w tej kwestii możesz liczyć na naszych fachowców. Cyklicznie, raz na sześć miesięcy, pojawią się oni w Twojej firmie w dogodnym dla Ciebie terminie, aby dokonać ogólnego przeglądu dystrybutora. Dzięki dbałości o ten istotny szczegół mamy pewność, że korzystając z naszych usług, spożywasz wodę najwyższej jakości, a jej smak pozostanie bez zmian przez cały okres użytkowania urządzeń. Regularna konserwacja jest kluczowa, aby automat zachował swoją sprawność i służył przez długie lata.

Woda gazowana - automat czy butelki?

Choć dla niektórych jest to zaskakujące, woda nasycona dwutlenkiem węgla może pochodzić także z dystrybutora. Jest on świetnym rozwiązaniem dla wszystkich tych osób, dla których jedynym słusznym napojem jest woda gazowana. Automat bez problemu nasyca płyn dwutlenkiem węgla. Jego smak nie odbiega od tego znanego z butelkowanych napojów z bąbelkami.

W naszej szerokiej ofercie znaleźć można automaty, z których jednym ruchem nalejesz wodę:

  • zimną,
  • w temperaturze pokojowej,
  • gorącą,
  • bardzo gorącą,
  • gazowaną.

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami dystrybutorów wody. Na stronie znajdziesz ich dokładny opis, a jeśli jakaś ważna dla Ciebie informacja nie została podana, odpowiemy na Twoje pytania drogą telefoniczną lub e-mailową.