yazamco kawa woda

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

5 powodów, aby kupić dystrybutor wody

Stały dostęp do życiodajnego płynu jest jedną z fundamentalnych potrzeb każdego człowieka. Dlatego też niezbędne jest zapewnienie wody pitnej w miejscu pracy, co z resztą reguluje aktualnie obowiązujące prawo. Coraz częstszym rozwiązaniem jest zakup dystrybutora. Wybór ten wydaje się niemal oczywisty, gdyż jest to tania opcja, idąca zgodnie z nurtem szeroko rozumianej ekologi a dodatkowo praktyczna i wygodna! Poznaj 5 najważniejszych powodów, dla których inni przedsiębiorcy zdecydowali się na umieszczenie automatu do wody w biurze.

1. Wygoda i brak zmartwień o uzupełnianie zapasów wody

Jeśli zdecydujesz, że woda do firmy ma być dostarczana za naszym pośrednictwem – zadbamy absolutnie o każdy szczegół. Począwszy od instalacji urządzenia, a kończąc na regularnych dostawach pełnych galonów. Wybierając bezbutlowe dystrybutory wody, znika nawet kwestia dostarczania pojemników.

Przechowywanie zgrzewek wody w małych, syntetycznych butelkach jest problematyczne. Trzeba stale pamiętać o ich dokupywaniu, eksponowaniu (chaotycznie porozstawiane plastiki nie wyglądają zbyt estetycznie) i magazynowaniu. Gdy jednak w firmie stanie dyspenser – nagle kłopotliwe kwestie znikają! Nasi pracownicy dbają o dostawy, które wcześniej wspólnie ustalamy według zapotrzebowania wszystkich klientów. Aby współpraca przebiegała jeszcze sprawniej i wygodniej  — płatności również są maksymalnie uproszczone. Raz w miesiącu otrzymasz fakturę bądź e-fakturę, w zależności od preferowanej formy, dzięki czemu nie zapomnisz o zobowiązaniach finansowych za wodę.

2. Ekologia przede wszystkim! Żyj w nurcie ZERO WASTE

Niektórzy przedsiębiorcy wciąż decydują się na zakup wody w butelkach. Dziesiątki, a nawet setki zgrzewek, generują olbrzymie ilości zbędnego plastiku. Pracownicy i interesanci są coraz bardziej świadomi, jeśli chodzi o ekologię i niestety – częstowanie ich życiodajnym płynem w tej formie nie stawia Twojej firmy w zbyt dobrym świetle. Warto troszczyć się o środowisko a dyspenser zdecydowanie sprzyja tej postawie. Dodatkowo możesz zadbać o biodegradowalne kubeczki dla interesantów, a pracowników namawiać do korzystania ze swoich szklanek, dzięki czemu ilość produkowanych śmieci ulegnie znacznemu pomniejszeniu. Wprowadzanie innowacji proekologicznych jest zawsze dobrze widziane, a wybór sposobu dostarczania wody do biura jest świetną okazją, aby to zrealizować.

3. Oszczędności na wielu płaszczyznach

Warto zauważyć, że butelkowana woda (nawet kupowana w cenach hurtowych) wychodzi w przeliczeniu znacznie drożej niż ta z automatu. Oszczędzasz także na paliwie – w końcu zgrzewki trzeba jakoś przewieźć. Ponadto, utylizowanie zużytych plastików podnosi koszt wywozu śmieci, a samo produkowanie takiej ilości syntetycznych odpadów jest skrajnie nieekologiczne. Posiadając dyspenser wody, możesz również zrezygnować z innych sprzętów, np. elektrycznego czajnika, który staje się zbędnym pożeraczem energii. Poza tym sam zakup jest dodatkowym wydatkiem, a wiadomo: im częściej używany, tym szybciej się psuje. Co generuje kolejne koszty. Nawiązując współpracę z naszą firmą, masz również pewność co do cen stałego dostępu do wody: są one odgórnie ustalane i nic Cię tu nie zaskoczy. Jeśli jesteś właścicielem dużego przedsiębiorstwa, pamiętaj, że przy większych zamówieniach możesz negocjować otrzymanie jeszcze korzystniejszej oferty.

4. Wszystkim wyjdzie na zdrowie!

Każdy powinien wypijać przynajmniej 2 litry wody dziennie. Ma to fundamentalne znaczenie w podstawowych procesach życiowych zachodzących w ludzkim organizmie. Odpowiednie nawodnienie jest podłożem do poprawnego i wydajnego funkcjonowania.

Odwodniony organizm kumuluje toksyny, co prowadzi do zatruwania wszystkich komórek. Jest to realne zagrożenia dla zdrowia, a w skrajnych przypadkach także życia! Pierwszym objawem zbyt niskiego poziomu nawodnienia jest poczucie zmęczenia. Występują wtedy uciążliwe bóle głowy, szwankuje praca układu nerwowego. Mięśnie i mózg zaczynają odmawiać posłuszeństwa. Jeśli taki stan utrzymuje się przez dłuższy czas, mogą pojawiać się problemy z ciśnieniem, zaburzenia funkcji poznawczych, problemy z trawieniem, nadwaga i otyłość (zwłaszcza przy siedzącym trybie pracy) i inne poważne choroby. Szczególnie zagrożona jest wątroba, nerki, serce i pęcherz moczowy. To chyba wystarczające powody, aby zadbać o prawidłowy poziom nawodnienia swoich pracowników, gdyż tylko wtedy będą oni w stanie wydajnie pracować i przynosić Twojej firmie zyski, a nie straty.

Dodatkowo woda źródlana ma zupełnie inne właściwości niż ta z kranu. Mówi się, że kranowa jest „martwa” i nie ma nawet połowy zalet metabolicznych, chemicznych i fizycznych co ta pochodząca ze źródeł. Ta dostarczana przez nas jest najwyższej jakości, a do tego ma wyjątkowy, dobry smak, co zachęca do jej picia. Także: na zdrowie!

5. Jeden dystrybutor wody – wiele możliwości

Już wiesz, że automat to naprawdę świetny wybór. Jednak kolejnym atutem jest jego szerokie zastosowanie, gdyż z dyspensera może lecieć woda zimna, w temperaturze pokojowej i gorąca, ale oferta firmy Yazamco to również dystrybutory do wody gazowanej! Poza stałym dostępem każdy może dostosować wybór do swojej aktualnej potrzeby. Zarówno do szybkiego ugaszenia pragnienia, jak i również przygotowania kubka kawy czy herbaty. Dzięki temu możesz zrezygnować z innych urządzeń elektrycznych, które zbędnie pobierają energię i ograniczają miejsce na blacie roboczym w biurze. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że dyspensery te można kupić lub wydzierżawić, co również jest korzystne dla naszych klientów. Zobacz jakie możliwości oferuje firma Yazamco.