yazamco kawa woda

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

Wyborny smak i samo zdrowie, czyli zalety kawy z ekspresu!

Każdego dnia musisz wstawać o 6.00 czy 7.00 do pracy? Zastanawiasz się, jak skutecznie się wybudzić i udanie zacząć dzień? A co powiesz na filiżankę pysznej i aromatycznej kawy? Najnowsze badania wskazują, że blisko 60 procent pracowników biurowych nie wyobraża sobie bez niej poranka. A 1/3 z nich wypija nawet 3 kubki tego czarnego napoju podczas wykonywania swoich obowiązków. Jeśli jeszcze nie masz w swoim biurze urządzenia do parzenia espresso, koniecznie musisz to zmienić. Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj zalety kawy z ekspresu. Dowiesz się też, dlaczego warto ją pić regularnie. Specjaliści zalecają nawet 3-4 filiżanki dziennie.

Kawa - wróg czy wybawienie?

Jak to jest z tym czarnym proszkiem? Czy rzeczywiście jest on aż tak niezdrowy, jak jeszcze do niedawna mówiono? Otóż nie! Naukowcy potwierdzili, że picie kawy z ekspresu (https://yazamco.com.pl/) ze świeżo zmielonych ziaren, może mieć zbawienny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. A mianowicie:

 1. Minimalizuje ryzyko wystąpienia cukrzycy i marskości wątroby.
 2. Redukuje zmęczenie i zwiększa kreatywność.
 3. Poprawia krążenie krwi i podnosi tętno.
 4. Dobrze wywa na pracę mózgu – znacznie uefektywnia pamięć.
 5. Zapewnia ogólną poprawę nastroju – co może zwiększać wydajność w pracy.
 6. Antyoksydanty zawarte w kawie pomagają oczyścić organizm z toksyn i neutralizują wolne rodniki.
 7. Badania potwierdzają, że ten napój zapobiega też chorobie Parkinsona i starczej demencji.
 8. Kilkuminutowa rozmowa przy filiżance espresso może znacząco obniżyć stres.

Dobry ekspres do kawy - podstawowe wyposażenie biura!

Chyba już nie masz wątpliwości, że ekspres do kawy dla Twojej firmy, to naprawdę dobre rozwiązanie. To niepozorne urządzenie może pomóc przetrwać nawet najcięższy dzień w pracy:

Większość ekspresów do biura (https://yazamco.com.pl/ekspresy-do-kawy) to urządzenia w pełni zautomatyzowane. Nie trzeba odmierzać odpowiedniej ilości ziaren ani czekać, aż w czajniku zagotuje się woda. Wpływa to na optymalizację procesu parzenia kawy, m.in.:

 • Można indywidualnie zdecydować o wszystkich parametrach, takich jak np. temperatura wody.
 • Proces parzenia jest przyjazny dla środowiska - minimalizuje ilość odpadów - możesz, np. wykorzystać bioodpady jako kompostownik czy naturalny nawóz dla roślin.
 • W kawiarni za tak przygotowane espresso musiałbyś zapłacić nawet kilkanaście złotych. Tu masz je na wyciągnięcie ręki!
 • Pozwala na parzenie różnych rodzajów napoju - warto wymienić choćby caffe latte czy cappuccino. Sam zdecyduj, na co masz ochotę.

Jaki ekspres do kawy wybrać do firmy?

Przekonały Cię przytoczone argumenty, ale nie wiesz, jakie urządzenie wybrać? Pamiętaj, że przy znacznej ilości pracowników klasyczny zaparzacz czy automat na kapsułki nie wystarczy. Potrzebny jest model ciśnieniowy o zdecydowanie większej wydajności. Dla firm o dużej i średniej przepustowości polecamy ekspres do kawy Saeco AULIKA TOP RI (https://yazamco.com.pl/ekspres-do-kawy-saeco). System sam dostosowuje odpowiednią ilość ziaren do danego rodzaju płynu. Dzięki wybudowanemu młynkowi są one mielone na bieżąco. Dlatego napój jest zawsze świeży i pełen aromatu.

Możesz w nim przygotowywać zarówno kawę czarną, jak i białą. Automaty Saeco bowiem mają wbudowany pojemnik na mleko. Ty tylko naciskasz odpowiedni przycisk. W modelu tym zastosowano nowoczesny system spieniania. Zaletą jest duży zbiornik na ziarna - 1 kg i wodę - 4l. Ponadto urządzenie jest bardzo wydajne, zaparzysz do 100 kaw dziennie. Jednocześnie zaś możesz przyrządzić ich kilka. To naprawdę wystarczająco dla potrzeb średniego, a nawet większego biura. Jeśli jednak chcesz sprawdzić inne modele, możemy Ci zaproponować automaty marki Hendi czy Nivona.

Każdy produkt bez przeszkód zaprogramujesz według własnego uznania. Ustawiasz wówczas sprawdzone parametry i nie musisz ich ciągle wprowadzać od nowa. Ciśnieniowe ekspresy do kawy mają wbudowany moduł Wonder Pinless i Cappuccino z systemem One – Touch. Są bardzo proste w obsłudze i konserwacji. Czynności te ułatwia menu w języku polskim.

Zakup czy dzierżawa, co się bardziej opłaca?

Aby móc cieszyć się smakiem wyśmienitej kawy z ekspresu (https://yazamco.com.pl/serwis-24h), nie musisz od razu go kupować, zwłaszcza że dla drobnych przedsiębiorców to spory wydatek. Lepiej skorzystaj z dzierżawy lub leasingu. Wybierając tę formę, będziesz się cieszyć niezawodnym urządzeniem do parzenia kawy za nieduże pieniądze. To najrozsądniejsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Dodatkowo zyskujesz całodobowy serwis. Możemy też dostarczyć Ci filtry i dystrybutory do wody. Jej jakość ma niebagatelne znacznie. Wpływa, m.in. na żywotność i bezawaryjność zaparzacza, a także na smak i aromat Twojego ulubionego napoju. Nie tylko pomożemy Ci wybrać automat do kawy (https://yazamco.com.pl/ekspres-do-kawy-hendi), ale także przeprowadzimy instruktaż z jego obsługi.

Świeża i aromatyczna kawa dla całego biura na wyciągnięcie ręki!

Chcesz zagwarantować Twoim pracownikom dostęp do aromatycznego czarnego napoju każdego dnia? Zainteresowała Cię nasza oferta? Koniecznie skorzystaj z atrakcyjnej propozycji dzierżawy ekspresów dla firm. Z jej szczegółami możesz zapoznać się na yazamco.com.pl. Mamy zarówno urządzenia dla małych podmiotów, jak i dużych korporacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z konsultantem. Nie zwlekaj, zadzwoń już dziś!