Yazamco - producent dystrybutorów wody, ekspresów do kawy, do biura i firmy

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

Dystrybutory filtrujące wodę - krystalicznie czysta woda zimna, gorąca oraz gazowana do  biura

dystrybutor wody cooler bar

 

Jeśli interesuje Cię prezentowana oferta?
Masz dodatkowe pytania?

wyślij wiadomość.

 

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

 
x

Zapytanie o dystrybutor wody - Cooler bar

1000 - pozostało znaków
 • Dostarcza schłodzoną wodę nawet do 4°C
 • Możliwość regulacji temperatury wody od 4°C do 14°C
 • Dostarcza wodę o temperaturze pokojowej
 • Wielokrotnie oczyszcza wodę przy użyciu:
  • Filtra węglowego impregnowanego srebrem
  • Filtra z czynnikiem antywapiennym
  • Lampa U.V. sterylizującą wodę eliminującą bakterię i inne mikroorganizmy

 

Dystrybutor wody - Cooler bar to:

 • Nowoczesna, zajmująca mało miejsca obudowa
 • Niezawodny elektroniczny system kontroli
 • Dostarcza wodę bez butelek lub baniaków
 • Pozwala zaoszczędzić pieniądze

 

INSTRUKCJA OBSLUGI WATER COOLER BAR

Przygotowywanie chłodnych, orzeźwiających napojów wymaga najczęściej zastosowania wody o odpowiednio niskiej temperaturze. Dostarczyć ją może dystrybutor Cooler Bar, który dostępny jest w naszej ofercie. To doskonały sprzęt zarówno do biura, jak i użytku domowego. Podłączany bezpośrednio do sieci model zajmuje mało miejsca, dzięki czemu jego użytkowanie jest proste i wygodne. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi zaletami opisywanego urządzenia oraz jego specyfikacją techniczną!

Jak dystrybutor Cooler Bar oczyszcza wodę?

Niepożądane bakterie czy mikroorganizmy spożyte przez człowieka mogą być przyczyną różnych dolegliwości. Z tego względu dystrybutor Cooler Bar wyposażyliśmy w zaawansowane rozwiązania w zakresie filtracji. Wspomniane zanieczyszczenia zatrzymywane są przez specjalne wkłady – węglowy impregnowany srebrem oraz zawierający czynnik antywapienny. Sprawia to, że przygotowywane napoje są bezpieczne do spożycia. Dodatkową ochronę w tym wypadku gwarantuje też lampa UV, która realizuje proces sterylizacji cieczy. Dzięki zastosowaniu tego typu elementów do filtrowania model Cooler Bar to doskonały wybór jako dystrybutor wody pitnej.

Urządzenie jest ponadto wyposażone w elektroniczny system kontroli. To niezawodne, nowoczesne rozwiązanie, które pozwala uzyskać pożądane parametry wody – zgodne z możliwościami sprzętu. W przypadku opisywanego modelu jej temperaturę reguluje się w zakresie od 4 do 14 stopni Celsjusza.

Dystrybutor wody Cooler Bar – wszechstronność dzięki kompaktowej obudowie

Niewielkie gabaryty urządzeń wykorzystywanych w kuchni pozwalają na ich umieszczenie bezpośrednio w zabudowie. Dzięki temu takie czynności jak przygotowywanie napojów są łatwe i wygodne w realizacji. Dystrybutor do wody Cooler Bar wyróżnia się spośród innych sprzętów tego typu stylową obudową. Jest ona jednocześnie kompaktowa, co przekłada się na wszechstronność modelu. Można go bowiem z powodzeniem zastosować zarówno w domu czy mieszkaniu, jak i biurze lub innym miejscu pracy. Mimo małych rozmiarów sprzęt pozostaje wydajny, dlatego sprawdzi się nawet przy dużej liczbie użytkowników.

Istotną kwestią jest też sam wygląd opisywanego modelu. Dystrybutory na wodę muszą być zarówno praktyczne, jak i estetyczne. Najczęściej umieszczane są w kuchni, gdzie dobrze sprawdzą się sprzęty o nowoczesnej, atrakcyjnej stylistyce – takie jak Cooler Bar. Jest on smukły, dzięki czemu bez problemu nada się również jako ogólnodostępny dystrybutor stojący np. w wąskim korytarzu biurowym. Należy przy tym pamiętać, że jest to model sieciowy, co wpłynęło na jego niewielkie gabaryty, ale też łatwość obsługi oraz oszczędności. Wynikają one z braku konieczności korzystania z butelek i baniaków napełniających.

Naszym klientom zapewniamy pełne wsparcie przy zakupie urządzeń takich jak Cooler Bar. Jako doświadczeni dystrybutorzy wody doskonale wiemy, w jaki sposób powinny być one wykonane, dlatego dostarczony sprzęt wyróżnia się funkcjonalnością i wysoką jakością materiałów użytych do jego produkcji. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu!

Adres:
YAZAMCO POLAND Sp. z o.o.
05-500 Piaseczno
ul. Okulickiego 19
Biuro:
tel. 22 702 11 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00
 
tel.: 22 702 11 50
        501 711 192
        505 587 717