Yazamco - producent dystrybutorów wody, ekspresów do kawy, do biura i firmy

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

Dystrybutory filtrujące wodę - krystalicznie czysta woda zimna, gorąca oraz gazowana do  biura

dystrybutor wody Drinka Slim/Mini

 

Jeśli interesuje Cię prezentowana oferta?
Masz dodatkowe pytania?

wyślij wiadomość.

 

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

 
x

Zapytanie o dystrybutor wody - drinka slim/mini

1000 - pozostało znaków

Jedno z najbardziej kompaktowych urządzeń na rynku. Tylko 23 cm szerokości.
Ekskluzywny wygląd, trzystopniowa filtracja oraz lampa UV.
Dostępny model w słupku i na blat. Posiada panel dotykowy, który pozwala nabierać wodę bez konieczności trzymania przycisku. Łatwe nabieranie wody do dużych naczyń, czujniki przeciwzalaniowe.
Podaje wodę gorącą, zimną i  o temp. pokojowej.

 

  • Zamek bezpieczeństwa dla gorącej wody
  • Oświetlenie LED w miejscu wydawania
  • Wydajność chłodzenia do 20 litrów na godzinę
  • Wydajność grzewcza do 20 litrów na godzinę

 

 

 

INSTRUKCJA OBSLUGI DRINKA SODA SLIM

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej wyjątkowej oferty asortymentowej. Prezentowany dystrybutor wody pitnej Drinka Slim/Mini to urządzenie zaprojektowane z troską o każdy detal i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Jest ono niezawodne i bardzo wydajne. Świetnie sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w domu czy też w mieszkaniu. Klientom oddajemy do dyspozycji produkt, który na tle rozwiązań konkurencyjnych wyróżnia się przede wszystkim niewielkimi gabarytami. Dystrybutor ma zaledwie 23 cm szerokości, dzięki czemu bez problemu można umieścić go w każdym pomieszczeniu. Drinka Slim/Mini został wyposażony w nowoczesny panel dotykowy. Sprawia to, że jego obsługa jest intuicyjna oraz bezpieczna, a sam proces nalewania odbywa się bez konieczności przytrzymywania przycisku. Na tym jednak zalety się nie kończą.

Istotnym elementem urządzenia jest również zaawansowany technologicznie, 3-stopniowy system filtracji, który skutecznie usuwa z cieczy różnego rodzaju zanieczyszczenia stałe. Natomiast Lampa UV pozwala pozbyć się bakterii oraz innych mikroorganizmów. Tak starannie oczyszczona woda jest nie tylko zdrowa, ale też doskonale smakuje, a dla zdecydowanej większości użytkowników niezwykle ważne. Dystrybutor podaje napoje gorące, zimne, a także te w temperaturze pokojowej. Na uwagę ze strony zainteresowanych zakupem klientów zasługuje nowoczesny i ekskluzywny design. Zachęcamy zatem do kontaktu oraz do składania zamówień. W przypadku pojawienia się wątpliwości z przyjemnością odpowiedzmy na wszystkie pytania techniczne oraz przedstawimy największe zalety prezentowanego rozwiązania. Jako doświadczeni dystrybutorzy wody gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy, a także obsługę kompleksową.

Dlaczego warto zdecydować się na dystrybutor wody Drinka Slim/Mini?

Z jakich jeszcze powodów warto zdecydować się na dystrybutor Drinka Slim/Mini? Do zakupu zachęca m.in. wyposażenie dodatkowe. Mowa tutaj przede wszystkim o zamku bezpieczeństwa, który wyklucza możliwość przypadkowego uruchomienia funkcji nalewania wrzątku oraz o oświetleniu LED – znajdującym się w miejscu wydawania napoju. Co więcej – urządzenie bez żadnego trudu poradzi sobie z chłodzeniem, a także z podgrzaniem aż 20 litrów wody na godzinę. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że Drinka Slim/Mini sprawdzi się nie tylko w małych biurach, czy w prywatnych gabinetach, lecz również w pomieszczeniach, w których pracuje od kilku do kilkunastu osób.

Ważnym elementem jest też zbiorniczek służący do gromadzenia skroplin. W chwili całkowitego zapełnienia uruchamia on specjalny sygnał dźwiękowy. Prezentowany dystrybutor z wodą ma również świetny stosunek ceny do jakości – a to oczywiście zaleta sama w sobie. Swoją ofertę kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i właścicieli firm. Do dyspozycji klientów oddajemy produkt bezawaryjny, wydajny, intuicyjny w obsłudze oraz sprawdzony. Wszystko po to, aby korzystanie z niego było tak przyjemne i proste, jak tylko to możliwe.

Adres:
YAZAMCO POLAND Sp. z o.o.
05-500 Piaseczno
ul. Okulickiego 19
Biuro:
tel. 22 702 11 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00
 
tel.: 22 702 11 50
        501 711 192
        505 587 717