Yazamco - producent dystrybutorów wody, ekspresów do kawy, do biura i firmy

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

Dystrybutory filtrujące wodę - krystalicznie czysta woda zimna, gorąca oraz gazowana do  biura

dystrybutor wody drinka soda slim

 

Jeśli interesuje Cię prezentowana oferta?
Masz dodatkowe pytania?

wyślij wiadomość.

 

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

 
x

Zapytanie o dystrybutor wody - drinka soda slim

1000 - pozostało znaków

 

Jeden najbardziej kompaktowy automat do wody na rynku. Tylko 23 cm szerokości.
Ekskluzywny wygląd, trzystopniowa filtracja oraz lampa UV.
Dostępny model w słupku i na blat.

Posiada panel dotykowy,który pozwala nabierać wodę bez konieczności trzymania przycisku.

Łatwe nabieranie wody do dużych naczyń, czujniki przeciwzalaniowe.
Podaje wodę gorącą, zimną i gazowaną.

Z dumą przedstawiamy Państwu dostępny w naszej ofercie dystrybutor wody pitnej Soda Slim. Na tle produktów konkurencyjnych wyróżnia go przede wszystkim doskonale przemyślany projekt, który sprawia, że użytkownicy otrzymują do swojej dyspozycji urządzenie zarówno funkcjonalne, jak i kompaktowe. Niewielkie gabaryty umożliwiają jego łatwy montaż niemal w dowolnym miejscu w biurze. Co więcej – dystrybutor do wody znajduje się w naszym asortymencie w 2 wariantach, czyli w klasycznej formie słupka oraz tej przeznaczonej do instalacji na blacie. Na uwagę ze strony zainteresowanych zakupem klientów zasługuje również unikatowy, nowoczesny i jednocześnie ekskluzywny design.

Dystrybutory na wodę z serii Soda Slim mają panele dotykowe, system trzystopniowej filtracji, a także lampę UV. Obsługa jest intuicyjna, a nalewana do szklanki, kubka lub większego naczynia woda – zawsze świeża, smaczna oraz pozbawiona zanieczyszczeń. Serdecznie zachęcamy zatem do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do kontaktu. Nasi doświadczeni doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania techniczne i przedstawią największe zalety produktu. Jesteśmy pewni, że prezentowany dystrybutor wody spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Soda Slim – dystrybutor z funkcją gazowania wody

Jedną z największych zalet dostępnych w naszym asortymencie urządzeń jest fakt, że na wyposażeniu dystrybutorów Soda Slim znajduje się maszynka do gazowania wody. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że osoby, które wolą zaspokajać pragnienie napojem wzbogaconym o bąbelki, nie stają przed koniecznością przynoszenia do pracy własnych butelek. Nowoczesny dystrybutor do wody gazowanej całkowicie rozwiązuje ten problem. Maszyna do gazowania wody jest zintegrowana, a jej obsługa ogranicza się jedynie do naciśnięcia odpowiedniego przycisku. To bardzo praktyczna opcja, które jednocześnie sprawia, że produkty z serii Soda Slim doskonale sprawdzą się w każdym biurze.

Dystrybutor wody Soda Slim – postaw na sprawdzoną technologię!

Jakie konkretnie kwestie przemawiają za tym, aby zdecydować się na zakup urządzeń Soda Slim? Po pierwsze, dystrybutory mają wysoką wydajność i bez żadnych problemów mogą ogrzać lub schłodzić aż do 20 litrów wody na godzinę. Po drugie – produkty zostały wyposażone w funkcjonalne oświetlenie LED, które nie tylko korzystnie wpływa na estetykę dystrybutora, ale także sprawia, że jego obsługa jest łatwa i intuicyjna. Po trzecie natomiast – warto również wspomnieć o kwestiach dotyczących bezpieczeństwa użytkowania. Soda Slim ma specjalny zamek dla wody gorącej, dzięki czemu ryzyko przypadkowego poparzenia podczas nalewania zostało całkowicie wyeliminowane.

Dlaczego akurat nasza oferta?

Jako doświadczeni dystrybutorzy wody pitnej oraz maszyn przeznaczonych do ich dystrybucji zapewniamy naszym klientom obsługę kompleksową – obejmującą zarówno sprzedaż, jak i serwis urządzeń. Wszyscy zainteresowani zakupem dystrybutorów umożliwiających gazowanie wody mogą także liczyć na atrakcyjne ceny oraz szeroko zakrojone doradztwo techniczne.

 
  1. Funkcje drinka soda slim
  • Zamek bezpieczeństwa dla gorącej wody
  • Oświetlenie LED w miejscu wydawania
  • Wydajność chłodzenia do 20 litrów na godzinę
  • Wydajność grzewcza do 20 litrów na godzinę

drinka soda slim

 

 

INSTRUKCJA OBSŁUGI DRINKA SODA SLIM

 

Więcej w tej kategorii: dystrybutor wody T-6 Compact »
Adres:
YAZAMCO POLAND Sp. z o.o.
05-500 Piaseczno
ul. Okulickiego 19
Biuro:
tel. 22 702 11 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00
 
tel.: 22 702 11 50
        501 711 192
        505 587 717