Yazamco - producent dystrybutorów wody, ekspresów do kawy, do biura i firmy

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

Dystrybutory filtrujące wodę - krystalicznie czysta woda zimna, gorąca oraz gazowana do  biura

dystrybutor wody Sport Bar

 

Jeśli interesuje Cię prezentowana oferta?
Masz dodatkowe pytania?

wyślij wiadomość.

 

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

 
x

Zapytanie o dystrybutor wody - sport bar

1000 - pozostało znaków

Najnowszy dystrybutor wody sieciowy dla biura. Został on specjalnie zaprojektowany do napełniania, oprócz kubeczków, małych butelek sportowych za pomocą podnoszonej tacki.
Ekran LCD został dodany dla ułatwienia użytkowania.

Trzy urządzenia w jednym:

 • Dostarcza gorącą wodę (ponad 97°C)
 • Dostarcza schłodzoną wodę (4°C)
 • Wielokrotnie oczyszcza wodę przy użyciu:
  • Filtra węglowego impregnowanego srebrem
  • Lampy U.V. sterylizująca wodę eliminująca bakterię i inne mikroorganizmy
  • Filtra z czynnikiem antywapiennym
 • Użycie specjalnego przycisku "EXTRA HOT" daje po 15 sekundach gotującą wodę

 Dystrybutor wody - Sport Bar to:

 • Nowoczesna, zajmująca mało miejsca obudowa
 • Niezawodny elektroniczny sytem kontroli
 • Dostarcza wodę bez butelek lub baniaków
 • Pozwala zaoszczędzić pieniądze
 • Zapewnia zabezpieczenie przed dziećmi
 • Daje możliwość regulacji temp. wody ciepłej i zimnej
 • Posiada funkcję oszczędnej pracy - tryb nocny
 • Odcina dopływ w wody w razie awarii

 

INSTRUKCJA OBSLUGI SODA BAR

Stosowane najczęściej w biurach dystrybutory na wodę powinny być urządzeniami przede wszystkim funkcjonalnymi i wydajnymi. Kryteria te spełnia dostępny w ofercie naszej firmy model Sport Bar, który dodatkowo wyróżnia się atrakcyjnym, eleganckim wyglądem. Zachęcamy do zapoznania się z jego pełną specyfikacją!

Dystrybutor wody Sport Bar – najważniejsze funkcje

Wspomniane urządzenie doskonale sprawdza się przy przygotowywaniu gorących napojów. Niezbędna jest w tym celu woda o odpowiednio wysokiej temperaturze. Model Sport Bar podgrzewa ją nawet do ponad 97 stopni Celsjusza. Co więcej – jest w stanie zrealizować tę czynność zaledwie w 15 sekund po włączeniu specjalnego trybu Extra Hot. To świetne rozwiązanie właśnie do biur, gdzie ze względu na sporą liczbę użytkowników dystrybutor musi być przede wszystkim efektywny. Z powodzeniem za jego pomocą można również przygotowywać zimne napoje.

Do najważniejszych funkcji modelu Sport Bar zalicza się też dokładne oczyszczanie cieczy. Jest to możliwe dzięki połączeniu ze specjalistyczną lampą UV odpowiadającą za eliminowanie niepożądanych bakterii i mikroorganizmów w procesie sterylizacji dwóch filtrów: węglowego impregnowanego srebrem oraz wkładu zawierającego czynnik antywapienny. Z tego względu opisywany sprzęt to idealny dystrybutor wody pitnej. Możliwość wygodnego kontrolowania jej temperatury w szerokim zakresie i dogłębna filtracja to kluczowe funkcje dostępnego w naszej ofercie modelu Sport Bar, które wyróżniają go na tle innych, podobnych urządzeń.

Praktyczne rozwiązania w dystrybutorze wody Sport Bar

Jedną z istotnych kwestii w kontekście eksploatacji zasilanych elektrycznie sprzętów jest ograniczenie ich zapotrzebowania na prąd. Nowoczesny dystrybutor, który proponujemy, można przełączyć w tzw. tryb nocny. Jego uruchomienie pozwala na zminimalizowanie poboru energii i tym samym przynosi oczekiwane oszczędności w tym zakresie. Opisywane urządzenie jest ponadto modelem sieciowym. To zatem sprzęt, przy którego eksploatacji można uniknąć kłopotliwego uzupełniania butelek czy baniaków, co zwiększa wygodę użytkowania modelu Sport Bar.

Warto również wspomnieć o jego wyglądzie. Smukła obudowa utrzymana w nowoczesnej, eleganckiej stylistyce sprawdzi się idealnie w każdym biurze. Dodatkowym jej atutem są niewielkie rozmiary, dzięki czemu taki dystrybutor wody pitnej z powodzeniem można umieścić nawet w niewielkiej kuchni czy wąskim korytarzu. Sprzęt jest jednocześnie niezwykle funkcjonalny – podnoszona w prosty sposób tacka zapewnia możliwość napełniania nawet małych butelek sportowych.

Zadbaliśmy także o kwestie bezpieczeństwa podczas korzystania z modelu Sport Bar. Jako doświadczeni dystrybutorzy wody zdajemy sobie sprawę z charakterystyki eksploatacji tego typu urządzeń – są one niekiedy obsługiwane przez dzieci. Z tego względu opisywany sprzęt wyposażony został w odpowiednie blokady, które uniemożliwiają jego użytkowanie najmłodszym, zapewniając tym samym m.in. ochronę przed przypadkowym poparzeniem. W razie wątpliwości przy zakupie zachęcamy do kontaktu!

Adres:
YAZAMCO POLAND Sp. z o.o.
05-500 Piaseczno
ul. Okulickiego 19
Biuro:
tel. 22 702 11 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00
 
tel.: 22 702 11 50
        501 711 192
        505 587 717