Yazamco - producent dystrybutorów wody, ekspresów do kawy, do biura i firmy

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

Dystrybutory filtrujące wodę - krystalicznie czysta woda zimna, gorąca oraz gazowana do  biura

dystrybutor wody T-6 Compact

 

Jeśli interesuje Cię prezentowana oferta?
Masz dodatkowe pytania?

wyślij wiadomość.

 

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

 
x

Zapytanie o dystrybutor wody - T6 Compact

1000 - pozostało znaków

Urządzenie T-6 Compact to nowoczesny dyspenser do wody, który sprawdzi się w niewielkim biurze oraz w domu. Decydując się na ten model, można mieć nieograniczony dostęp do krystalicznie czystej wody zimnej i gorącej bez użycia baniaków.

Nowa koncepcja w dostarczaniu czystej wody pitnej w małych firmach. Ten mały, kompaktowy, samoprogramowalny dystrybutor do wody jest inny od wszystkiego, co kiedykolwiek Państwo widzieli. Po wpięciu do sieci wodociągowej serwuje wodę w każdej temperaturze, dokładnie wtedy, kiedy potrzebujesz jedynie za naciśnięciem jednego przycisku. Posiada również zaawansowane filtrowanie i system oczyszczania UV, który zapewnia, że woda którą pijemy jest najbezpieczniejsza jaką można otrzymać. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi atutami urządzenia – oferowany przez nas dyspenser do wody to produkt w pełni wielofunkcyjny.

Dlaczego warto wybrać dystrybutor wody pitnej T-6 Compact?

Atutem urządzenia jest jego zwarta i estetyczna konstrukcja, która zmieści się na każdym blacie w domowej kuchni, sekretariacie, na korytarzu biurowym lub w pracowniczej kantynie. Dyspenser T-6 Compact jest bardzo prosty w obsłudze. Można go wykorzystywać na co dzień, ale także podczas konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych. Instalując ten wygodny dystrybutor gorącej wody oraz zimnej, można zrezygnować z czajnika oraz kupowania wody butelkowanej. To niezwykle ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala obniżyć koszty związane z zapewnieniem pracownikom dostępu do wody pitnej.

Trzy urządzenia w jednym:

 • Dostarcza gorącą wodę (ponad 97°C)
 • Dostarcza schłodzoną wodę (4°C)
 • Wielokrotnie oczyszcza wodę przy użyciu:
  • Filtra węglowego impregnowanego srebrem
  • Filtra z czynnikiem antywapiennym
  • Lampy U.V. sterylizująca wodę eliminująca bakterię i inne mikroorganizmy
 • Użycie specjalnego przycisku "EXTRA HOT" daje po 15 sekundach gotującą wodę

Co wyróżnia dystrybutory wody T-6 Compact?

Oferowane przez nas urządzenia mają wiele atutów, które wyróżniają je na tle konkurencyjnych modeli dyspenserów do wody. Wielofunkcyjny charakter proponowanych produktów pozwala w pełni dostosować je do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Dystrybutory wody - T-6 Compact to:

 • Nowoczesna, zajmująca mało miejsca obudowa
 • Niezawodny elektroniczny system kontroli
 • Dostarcza wodę bez butelek lub baniaków
 • Pozwala zaoszczędzić pieniądze
 • Zapewnia zabezpieczenie przed dziećmi
 • Daje możliwość regulacji temp. wody ciepłej i zimnej
 • Posiada funkcję oszczędnej pracy - tryb nocny
 • Odcina dopływ w wody w razie awarii

Udowadniamy, że dyspenser gorącej wody może być urządzeniem w pełni bezpiecznym. Jak widać, nie trzeba obawiać się niepożądanych konsekwencji usterek, ponieważ w takich sytuacjach dopływ zostaje całkowicie odcięty. Na szczególną uwagę zasługuje również praktyczne zabezpieczenie przed dziećmi – dzięki takiemu rozwiązaniu bez obaw można ustawić urządzenie w mieszkaniu.

Nowoczesny dyspenser do wody dostosowany do potrzeb

Wiemy, jak ważny jest komfort użytkowania dystrybutorów wody pitnej, dlatego oferujemy produkty, które z łatwością można dopasować do aktualnych oczekiwań. Model T-6 Compact to bez wątpienia jedna z najnowocześniejszych propozycji dostępnych na rynku. Szereg funkcjonalnych udogodnień pozwala szybko zastosować odpowiednie ustawienia. Produkt jest świetnym wyborem pod kątem oszczędności, stanowiąc korzystną alternatywę dla tradycyjnego czajnika elektrycznego. Gwarantuje bardzo niskie zużycie energii, ale to nie jedyna jego zaleta. Urządzenie może pracować w trybie nocnym, co dodatkowo pozwala zadbać o ekonomiczną pracę. Jako dyspenser gorącej wody zapewnia swobodny dostęp do wrzątku. Zapomnij o długim oczekiwaniu na przegotowaną wodę – wystarczy kilkanaście sekund, aby nalać ją do kubka. Jednocześnie produkt pozwala schłodzić się podczas upalnych dni i ugasić pragnienie płynem w temperaturze 4 stopni C.

Postaw na dystrybutor wody pitnej o stylowym designie

Od lat staramy się dostarczać naszym klientom rozwiązania, które łączą w sobie funkcjonalność z atrakcyjnym wyglądem. Dowodem na potwierdzenie tej tezy jest także nowoczesny dyspenser do wody T-6 Compact. Na szczególną uwagę zasługuje jego kompaktowa obudowa, dzięki której urządzenie nie zajmuje dużo miejsca. Z powodzeniem sprawdzi się nawet w mało ustawnej kuchni lub w niewielkim pomieszczeniu gospodarczym. Niewątpliwą zaletą jest również opływowy kształt i stonowana kolorystyka. Model dostępny w naszej ofercie z łatwością można dopasować zarówno do klasycznego, jak i nowoczesnego wnętrza. Za kluczowy atut należy także uznać intuicyjną obsługę urządzenia. Dystrybutor wody pitnej T-6 Compact został wyposażony w przyciski o jasnych oznaczeniach, które pozwalają szybko ustawić preferowaną temperaturę wody lub wejść w tryb głównego menu. W razie przypadkowego wciśnięcia niewłaściwego guzika można błyskawicznie wrócić do wcześniejszego trybu. Urządzenia nie są podatne na awarie, a w przypadku pojawienia się usterki zapewniamy szybkie wsparcie serwisowe.

 INSTRUKCJA OBSŁUGI T-6

Adres:
YAZAMCO POLAND Sp. z o.o.
05-500 Piaseczno
ul. Okulickiego 19
Biuro:
tel. 22 702 11 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00
 
tel.: 22 702 11 50
        501 711 192
        505 587 717