Yazamco - producent dystrybutorów wody, ekspresów do kawy, do biura i firmy

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

Dystrybutory filtrujące wodę - krystalicznie czysta woda zimna, gorąca oraz gazowana do  biura

dystrybutor wody T-6 Compact

 

Jeśli interesuje Cię prezentowana oferta?
Masz dodatkowe pytania?

wyślij wiadomość.

 

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

 
x

Zapytanie o dystrybutor wody - T6 Compact

1000 - pozostało znaków

Urządzenie T-6 Compact to nowoczesny dyspenser do wody, który sprawdzi się w niewielkim biurze oraz w domu. Decydując się na ten model, można mieć nieograniczony dostęp do krystalicznie czystej wody zimnej i gorącej bez użycia baniaków.

Nowa koncepcja w dostarczaniu czystej wody pitnej w małych firmach. Ten mały, kompaktowy, samoprogramowalny dystrybutor do wody jest inny od wszystkiego, co kiedykolwiek Państwo widzieli. Po wpięciu do sieci wodociągowej serwuje wodę w każdej temperaturze, dokładnie wtedy, kiedy potrzebujesz jedynie za naciśnięciem jednego przycisku. Posiada również zaawansowane filtrowanie i system oczyszczania UV, który zapewnia, że woda którą pijemy jest najbezpieczniejsza jaką można otrzymać. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi atutami urządzenia – oferowany przez nas dyspenser do gorącej wody to produkt w pełni wielofunkcyjny.

 

Dystrybutorgorącej wody – dlaczego warto go mieć?

Istnieją dwa związki chemiczne, których po prostu nie da się zastąpić – tlen i woda. Druga z wymienionych substancji stanowi aż 80% objętości naszych mózgów, 75% tkanki mięśniowej oraz około 80% krwi. Zaniedbywanie kwestii regularnego nawadniania organizmu może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych, które istotnie utrudniają lub nawet uniemożliwiają efektywną pracę. Do najpowszechniejszych tego typu schorzeń należą:

 • rozdrażnienie, zaburzenia nastroju i dezorientacja,
 • trudności w koncentracji,
 • narastające zmęczenie,
 • skurcze i bóle mięśni,
 • infekcje dróg oddechowych,
 • zaburzenia widzenia oraz rytmu serca.

Decydując się na zakup dyspensera, zapewniasz Twoim pracownikom całodobowy dostęp do krystalicznie czystej i przefiltrowanej wody pitnej. Dzięki urządzeniu Twoi podopieczni sami zadecydują o tym, kiedy i w jaki sposób bedą nawadniać swój organizm. Tego rodzaju rozwiązanie pozwala w pełni dopasować podaż napojów do ich indywidualnego zapotrzebowania żywieniowego, zależnego między innymi od płci, wieku, a także poziomu aktywności fizycznej.

Jeszcze więcej korzyści może dostarczyć spożywanie wodygorącej. Regularne picie ciepłych płynów wspomaga detoksykację, rozszerza naczynia krwionośne, a także wspiera procesy trawienne. Profesjonalny dystrybutor daje Twoim podopiecznym całodowbowy dostęp do wody w najkorzystniejszej dla organizmu postaci. Co więcej, mają oni duże możliwości wyboru, jeżeli chodzi o formę spożywanych napojów. W zależności od preferencji mogą oni spożyć ją w formie czystej, naparu ulubionej herbaty lub nawet zupy.

Dlaczego warto wybrać dystrybutor wody pitnej T-6 Compact?

Atutem urządzenia jest jego zwarta i estetyczna konstrukcja, która zmieści się na każdym blacie w domowej kuchni, sekretariacie, na korytarzu biurowym lub w pracowniczej kantynie. Dyspenser T-6 Compact jest bardzo prosty w obsłudze. Można go wykorzystywać na co dzień, ale także podczas konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych. Instalując ten wygodny dystrybutor gorącej wody oraz zimnej, można zrezygnować z czajnika oraz kupowania wody butelkowanej. To niezwykle ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala obniżyć koszty związane z zapewnieniem pracownikom dostępu do wody pitnej.

Trzy urządzenia w jednym:

 • Dostarcza gorącą wodę (ponad 97°C)
 • Dostarcza schłodzoną wodę (4°C)
 • Wielokrotnie oczyszcza wodę przy użyciu:
  • Filtra węglowego impregnowanego srebrem
  • Filtra z czynnikiem antywapiennym
  • Lampy U.V. sterylizująca wodę eliminująca bakterię i inne mikroorganizmy
 • Użycie specjalnego przycisku "EXTRA HOT" daje po 15 sekundach gotującą wodę

Co wyróżnia dystrybutory wody T-6 Compact?

Oferowane przez nas urządzenia mają wiele atutów, które wyróżniają je na tle konkurencyjnych modeli dyspenserów do wody. Wielofunkcyjny charakter proponowanych produktów pozwala w pełni dostosować je do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Dystrybutory wody - T-6 Compact to:

 • Nowoczesna, zajmująca mało miejsca obudowa
 • Niezawodny elektroniczny system kontroli
 • Dostarcza wodę bez butelek lub baniaków
 • Pozwala zaoszczędzić pieniądze
 • Zapewnia zabezpieczenie przed dziećmi
 • Daje możliwość regulacji temp. wody ciepłej i zimnej
 • Posiada funkcję oszczędnej pracy - tryb nocny
 • Odcina dopływ w wody w razie awarii

Udowadniamy, że dyspenser gorącej wody może być urządzeniem w pełni bezpiecznym. Jak widać, nie trzeba obawiać się niepożądanych konsekwencji usterek, ponieważ w takich sytuacjach dopływ zostaje całkowicie odcięty. Na szczególną uwagę zasługuje również praktyczne zabezpieczenie przed dziećmi – dzięki takiemu rozwiązaniu bez obaw można ustawić urządzenie w mieszkaniu.

 

Dlaczego warto zdecydować się na innowacyjny dyspenser bezbutlowy?

Tradycyjne dyspensery są najczęściej wyposażone w pojemne zbiorniki, produkowane z różnych wariantów tworzywa sztucznego. Nierzadko zgromadzona w nich woda przez dłuższy czas zalega w pojemniku, co stopniowo obniża jej jakość. Z czasem popularne niebieskie baniaki stają się siedliskiem dla glonów, a także wielu groźnych bakterii i grzybów, które znakomicie rozwijają się w wilgotnym i ciepłym środowisku. Do najpopularniejszych drobnoustrojów należą mikroorganizmy z grupy coli oraz legionelli, które z dużym prawdopodobieństwem mogą wywołać nieprzyjemne objawy ze strony układu pokarmowego oraz oddechowego.

Duże zagrożenie stwarza również kontrowersyjny związek chemiczny o nazwie bisfenol A, powszechnie wykorzystywany do produkcji butelek poliwęglanowych. Jego popularność jest tak duża, że codziennie wchłaniamy go do organizmu wieloma różnymi drogami – przez skórę, układ oddechowy i pokarmowy. Jak wykazały badania, substancja może upośledzać funkcjonowanie gospodarki hormonalnej, a także sprzyjać cukrzycy i otyłości. Do potencjalnych niebezpieczeństw wywoływanych przez BPA należy także zaliczyć stres oksydacyjny i przewlekłe stany zapalne. Negatywny wpływ związku na ludzkie zdrowie jest na tyle wyraźny, że część krajów (np. Korea, Japonia, Kanada) postanowiła uznać go za substancję toksyczną.

Jak zatem zapewnić pracownikom bezpieczne korzystanie z dyspensera? Najprostszym sposobem na uniknięcie zagrożeń związanych z BPA jest skorzystanie z oferty dystrybutorów gorącej wody bezbutlowych, podłączanych bezpośrednio do sieci wodnej. Takie rozwiązanie daje Ci pełną niezależność od dostaw – dzięki niemu nie będziesz musiał przejmować się aktualnym poziomem napełnienia zbiornika. To także znakomita opcja z punktu widzenia środowiska naturalnego. Dyspensery bez baniaka są skuteczną metodą ograniczania produkcji PET, a także zanieczyszczeń związanych z transportem wody do końcowego odbiorcy.

Nowoczesny dyspenser do wody dostosowany do potrzeb

Wiemy, jak ważny jest komfort użytkowania dystrybutorów wody pitnej, dlatego oferujemy produkty, które z łatwością można dopasować do aktualnych oczekiwań. Model T-6 Compact to bez wątpienia jedna z najnowocześniejszych propozycji dostępnych na rynku. Szereg funkcjonalnych udogodnień pozwala szybko zastosować odpowiednie ustawienia. Produkt jest świetnym wyborem pod kątem oszczędności, stanowiąc korzystną alternatywę dla tradycyjnego czajnika elektrycznego. Gwarantuje bardzo niskie zużycie energii, ale to nie jedyna jego zaleta. Urządzenie może pracować w trybie nocnym, co dodatkowo pozwala zadbać o ekonomiczną pracę. Jako dyspenser gorącej wody zapewnia swobodny dostęp do wrzątku. Zapomnij o długim oczekiwaniu na przegotowaną wodę – wystarczy kilkanaście sekund, aby nalać ją do kubka. Jednocześnie produkt pozwala schłodzić się podczas upalnych dni i ugasić pragnienie płynem w temperaturze 4 stopni C.

Postaw na dystrybutor wody pitnej o stylowym designie

Od lat staramy się dostarczać naszym klientom rozwiązania, które łączą w sobie funkcjonalność z atrakcyjnym wyglądem. Dowodem na potwierdzenie tej tezy jest także nowoczesny dyspenser do wody T-6 Compact. Na szczególną uwagę zasługuje jego kompaktowa obudowa, dzięki której urządzenie nie zajmuje dużo miejsca. Z powodzeniem sprawdzi się nawet w mało ustawnej kuchni lub w niewielkim pomieszczeniu gospodarczym. Niewątpliwą zaletą jest również opływowy kształt i stonowana kolorystyka. Model dostępny w naszej ofercie z łatwością można dopasować zarówno do klasycznego, jak i nowoczesnego wnętrza. Za kluczowy atut należy także uznać intuicyjną obsługę urządzenia. Dystrybutor wody pitnej T-6 Compact został wyposażony w przyciski o jasnych oznaczeniach, które pozwalają szybko ustawić preferowaną temperaturę wody lub wejść w tryb głównego menu. W razie przypadkowego wciśnięcia niewłaściwego guzika można błyskawicznie wrócić do wcześniejszego trybu. Urządzenia nie są podatne na awarie, a w przypadku pojawienia się usterki zapewniamy szybkie wsparcie serwisowe.

 INSTRUKCJA OBSŁUGI T-6

Adres:
YAZAMCO POLAND Sp. z o.o.
05-500 Piaseczno
ul. Okulickiego 19
Biuro:
tel. 22 702 11 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00
 
tel.: 22 702 11 50
        501 711 192
        505 587 717