Yazamco - producent dystrybutorów wody, ekspresów do kawy, do biura i firmy

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

Dystrybutory filtrujące wodę - krystalicznie czysta woda zimna, gorąca oraz gazowana do  biura

dystrybutor wody Tana Water Domestic

 

Jeśli interesuje Cię prezentowana oferta?
Masz dodatkowe pytania?

wyślij wiadomość.

 

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

 
x

Zapytanie o dystrybutor wody - Tana Water Domestic

1000 - pozostało znaków

Trzy urządzenia w jednym:

 • Dostarcza gorącą wodę (ponad 97°C)
 • Dostarcza schłodzoną wodę (4°C)
 • Wielokrotnie oczyszcza wodę przy użyciu:
  • Filtra węglowego impregnowanego srebrem
  • Lampa U.V. sterylizującą wodę eliminującą bakterię i inne mikroorganizmy
  • Filtra z czynnikiem antywapiennym
 • Użycie specjalnego przycisku "EXTRA HOT" daje po 15 sekundach gotującą wodę

 

Dystrybutor wody - Tana Water Domestic to:

 • Nowoczesna, zajmująca mało miejsca obudowa
 • Niezawodny elektroniczny system kontroli
 • Dostarcza wodę bez butelek lub baniaków
 • Pozwala zaoszczędzić pieniądze
 • Zapewnia zabezpieczenie przed dziećmi
 • Daje możliwość regulacji temp. wody ciepłej i zimnej
 • Posiada funkcję oszczędnej pracy - tryb nocny
 • Odcina dopływ w wody w razie awarii

 INSTRUKCJA OBSŁUGI SPORT i DOMESTIC

Jedną z najciekawszych propozycji w dostępnych w naszym asortymencie jest dystrybutor wody pitnej Tana Water Domestic. Urządzenie dostarcza zarówno napoje gorące, jak i zimne – odpowiednio w temperaturze 97 oraz 4 stopni Celsjusza. Jednym z najistotniejszych elementów wyposażenia jest w tym przypadku zaawansowany technologicznie i bardzo wydajny system filtrów węglowych impregnowanych srebrem. Tak złożony układ skutecznie usuwa z cieczy wszelkie zanieczyszczenia stałe oraz potencjalnie szkodliwe dla ludzi mikroorganizmy. Ma też korzystny wpływ na smak serwowanych napojów. Prezentowany dystrybutor wyróżnia się również ciekawą stylistyką. Zaprojektowana z troską o każdy detal i wykonana z najwyższej jakości tworzyw obudowa jest estetyczna oraz odporna na ewentualne uszkodzenia mechaniczne, takie jak m.in. zarysowania.

Dystrybutor z wodą Tana Water Domestic ma także niewielkie gabaryty, a co za tym idzie – sprawdzi się w biurach oraz pomieszczeniach o małym metrażu. Urządzenie zostało wyposażone w elektroniczny system kontroli. To z kolei przekłada się na łatwą oraz intuicyjną obsługę. Wielu użytkownikom powinna przypaść do gustu opcja EXTRA HOT, dzięki której istnieje możliwość uzyskania wrzątku już w ciągu 15 sekund. Dostępne w naszej ofercie dystrybutory to modele opracowane z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, zapewniamy nie tylko atrakcyjne ceny, ale także obsługę kompleksową, w której zakres wchodzi m.in. szeroko zakrojone doradztwo techniczne oraz pomoc podczas pierwszego uruchomienia. Serdecznie zachęcamy do kontaktu i do składania zamówień.

Dystrybutor Tana Water Domestic – bezpieczeństwo użytkowania przede wszystkim!

Jako doświadczeni dystrybutorzy wody doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że klientom zainteresowanym zakupem wysokiej klasy produktów zależy przede wszystkim na kilku najważniejszych cechach produktu. Mowa tutaj nie tylko o niezawodności oraz funkcjonalności, ale też o bezpieczeństwie użytkowania. Z tego właśnie powodu Tana Water Domestic wyposażono w specjalny system zabezpieczeń. Chroni on m.in. przed nieumyślnym uruchomieniem nalewania wrzątku, a co za tym idzie – znacząco redukuje ryzyko ewentualnego poparzenia. Co więcej – w sytuacji, w której urządzenie wykryje poważniejszą awarię, dopływ cieczy zostaje natychmiastowo zamknięty.

Dystrybutor Tana Water Domestic – ekonomicznie i ekologicznie

Zapewniamy, że zakup dystrybutora wody pitnej Tana Water Domestic to doskonała propozycja dla osób, którym zależy na ekonomicznym oraz ekologicznym wymiarze całego przedsięwzięcia. Świadczy o tym fakt, że urządzenie wyróżnia się niskim zużyciem energii elektrycznej, a w razie zaistnienia takiej konieczności może również funkcjonować w trybie oszczędnym. Niewielkie koszty utrzymania oraz bieżącej eksploatacji sprawiają, że Tana Water Domestic z pewnością wpisze się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Zachęcamy zatem do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami!

Adres:
YAZAMCO POLAND Sp. z o.o.
05-500 Piaseczno
ul. Okulickiego 19
Biuro:
tel. 22 702 11 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00
 
tel.: 22 702 11 50
        501 711 192
        505 587 717