yazamco - dystrybutory bezbutlowe

ekspresy do kawy dla firmy
22 541 37 60
DYSTRYBUTORY WODY GAZOWANEJ - WODA DO BIURA
DYSTRYBUTORY WODY GAZOWANEJ - WODA DO BIURA
prev
next

Dystrybutory filtrujące wodę - Krystalicznie czysta woda zimna, gorąca oraz gazowana do Twojego biura

Nasza marka, Yazamco Poland, istnieje już od 1996 roku. W ciągu ponad dwóch dekad działania na polskim rynku, wyspecjalizowaliśmy się w uzdatnianiu wody i dostarczaniu dystrybutorów biurowych. Dopilnowaliśmy przy tym, by nasze urządzenia były maksymalnie wygodne w użytkowaniu. Zobacz co nas wyróżnia!

Krystalicznie czysta woda gazowana do biura

Dzięki naszym dystrybutorom wody w Twojej firmie zawsze będzie dostępna czysta, przefiltrowana woda. Proponowane przez nas urządzenia posiadają odrębne funkcje pozwalające nalewać wodę schłodzoną (do 5 stopni włącznie) lub podgrzaną (do 97 stopni). Co ciekawe, dodatkowo możliwe jest również uzyskanie wody gazowanej!

Warto zauważyć, że za czystość wody odpowiada nie pojedynczy, a potrójny filtr, co dodatkowo pozwala przenikaniu do niej osadów. Co więcej, ewentualne mikroby neutralizowane są dzięki wbudowanej lampie UV.

Oszczędność czasu

Nasze dystrybutory do wody gazowanej i zwykłej pozwalają na szybsze przygotowywanie napojów. Nieważne, czy będzie to coś orzeźwiającego w lecie, czy ciepła herbata zimą. Dzięki natychmiastowemu dostępowi do zimnej i ciepłej wody oszczędzisz czas potrzebny na chłodzenie w lodówce lub na podgrzanie w czajniku.

Oszczędność pieniędzy

Nasze dystrybutory do wody gazowanej pozwalają zaoszczędzić na kosztach zamawiania wody. Korzystając z systemu bezbutlowego, bazującego na podłączeniu do instalacji wodnej, nie jesteś uzależniony od jej dostaw i nie musisz jej nigdzie składować. Dzięki nam woda gazowana dla firmy jest stale dostępna na miejscu, po kosztach nawet do 60 procent niższych, niż w przypadku jej dowozu.

Oszczędność miejsca

Co ważne, skoro woda gazowana do biura nie musi być do niego dowożona w butlach, nie trzeba przejmować się wydzielaniem miejsca na jej składowanie. Przy okazji przyczyniasz się również do ochrony środowiska, gdyż mniej energii zużywa się na produkcję i transport plastikowych opakowań na wodę.

Wybierz nasze dystrybutory filtrujące wodę

Nasze dystrybutory do wody gazowanej dostępne są w wielu różnych opcjach, dzięki czemu możesz wybrać rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada. Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły!

ZAUFALI NAM