yazamco - dystrybutory bezbutlowe

ekspresy do kawy dla firmy
22 541 37 60

ekspresy do kawy do biura

dzierżawa, serwis, bezpłatne testy

ekspresy do kawy do firmy

dzierżawa, serwis, bezpłatne testy

kawa do firmy

dzierżawa, serwis, bezpłatne testy

Dystrybutory do wody gazowanej

dzierżawa, serwis, bezpłatne testy

Woda do biura

dzierżawa, serwis, bezpłatne testy
Czy woda ciepła i zimna zdatne są do picia ?

Dzięki zastosowaniu filtrów najnowszej generacji w dystrybutorach firmy Yazamco Poland, woda dostarczana naszym klientom jest zawsze krystalicznie czysta i zdatna do picia. Jako wiodąca marka na polskim rynku posiadamy wszelkie atesty i certyfikaty zapewniające najwyższą jakość naszych usług. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów cyklicznie losowo wybranych dystrybutorów znajdujących się w całej Polsce przeprowadzamy szczegółowe badania wody w Stacji Sanepidowsko Epidemiologicznej.

Na jaki czas udzielana jest gwarancja?

Gwarancja jest udzielana dożywotnio- na cały okres trwania umowy.

Jaki jest koszt wymiany filtrów ?

W przypadku dzierżawy dystrybutora wymiana filtrów jest bezpłatna ( wliczone w cenę abonamentu). W przypadku zakupu dystrybutora wymiana filtrów jest płatna- cena ustalana indywidualnie z każdym klientem.

Dlaczego to urządzenie jest lepsze od baniaków ?

Nasze urządzenia są lepsze od tradycyjnych dystrybutorów z baniakami, ponieważ otrzymujemy z nich wodę na bieżąco przefiltrowaną, czystą, świeżą i bez bakterii. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest to, że dzięki niemu jest nieograniczony dostęp do wody, tym samym nie trzeba się martwić, że jej zabraknie i trzeba będzie czekać na kolejną dostawę. Nasze urządzenia to także stałe koszty, bez względu na ilość wypitej wody.

Czy woda ciepła ma rzeczywiście 97 °C ?

Większość oferowanych przez nas urządzeń posiada wbudowany czajnik elektryczny. Woda w nim jest przegotowana zaś na wylewce urządzenia ( punkt wpadania wody do szklanki) temperatura osiąga około 96°C. Spadek temperatury o około 4 °C spowodowany jest stratą na przesyłaniu podgrzewanej wody pomiędzy zbiornikiem a szklanka.

Jak urządzenie podłączane jest do wody?

Urządzenie podłączone jest pod kranem bądź przy jakimkolwiek innym ujęciu wody trójnikiem bez ingerencji w Państwa instalację hydrauliczną. Natomiast do urządzenia woda jest doprowadzona cienkim teflonowym wężykiem średnicy ołówka.

Jak często wymieniamy filtry i czy to wystarczy ?

Komplet filtrów wymieniany jest co 6 miesięcy, wystarcza to na około 4,5 tys. litrów wody. Żywotność lampy UV wynosi 3 lata i jest ona wymieniana co 12 miesięcy. Dodatkowo każde nasze urządzenie w przypadku wcześniejszego zużycia filtrów przestaje podawać wodę i sygnalizuje to dioda na panelu sterowania.

Czy to jest urządzenie montowane na kran ?

Wszystkie nasze urządzenia są wolnostojące. Podłączone są w sieć wodną podobnie jak zmywarki i nie potrzebują odpływu.

ZAUFALI NAM