Yazamco - producent dystrybutorów wody, ekspresów do kawy, do biura i firmy

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

Doskonałej jakości ekspresy do kawy do biura - ekspresy do kawy dla firmy

Dystrybutory filtrujące wodę - krystalicznie czysta woda zimna, gorąca oraz gazowana do  biura

Czy to jest urządzenie montowane na kran ?

Wszystkie nasze urządzenia są wolnostojące oraz w wersji na blat. Podłączone są w sieć wodną podobnie jak zmywarki i nie potrzebują odpływu.

Jak często wymieniamy filtry i czy to wystarczy ?

Komplet filtrów wymieniany jest co 6 miesięcy, wystarcza to na około 4,5 tys. litrów wody. Żywotność lampy UV wynosi 3 lata i jest ona wymieniana co 12 miesięcy. Dodatkowo każde nasze urządzenie w przypadku wcześniejszego zużycia filtrów przestaje podawać wodę i sygnalizuje to dioda na panelu sterowania.

Jak urządzenie podłączane jest do wody?

Urządzenie podłączone jest pod kranem bądź przy jakimkolwiek innym ujęciu wody trójnikiem bez ingerencji w Państwa instalację hydrauliczną. Natomiast do urządzenia woda jest doprowadzona cienkim teflonowym wężykiem średnicy ołówka.

Czy woda ciepła ma rzeczywiście 97 °C ?

Większość oferowanych przez nas urządzeń posiada wbudowany czajnik elektryczny. Woda w nim jest przegotowana zaś na wylewce urządzenia ( punkt wpadania wody do szklanki) temperatura osiąga około 97°C. Spadek temperatury o około 3 °C spowodowany jest stratą na przesyłaniu podgrzewanej wody pomiędzy zbiornikiem a szklanka.

Dlaczego to urządzenie jest lepsze od baniaków ?

Nasze urządzenia są lepsze od tradycyjnych dystrybutorów z baniakami, ponieważ otrzymujemy z nich wodę na bieżąco przefiltrowaną, czystą, świeżą i bez bakterii. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest to, że dzięki niemu jest nieograniczony dostęp do wody, tym samym nie trzeba się martwić, że jej zabraknie i trzeba będzie czekać na kolejną dostawę. Nasze urządzenia to także stałe koszty, bez względu na ilość wypitej wody.

Jaki jest koszt wymiany filtrów ?

W przypadku dzierżawy dystrybutora wymiana filtrów jest bezpłatna ( wliczone w cenę abonamentu). W przypadku zakupu dystrybutora wymiana filtrów jest płatna- cena ustalana indywidualnie z każdym klientem.

Na jaki czas udzielana jest gwarancja?

Gwarancja jest udzielana dożywotnio - na cały okres trwania umowy.

Czy woda ciepła i zimna zdatne są do picia ?

Dzięki zastosowaniu filtrów najnowszej generacji w dystrybutorach firmy Yazamco Poland, woda dostarczana naszym klientom jest zawsze krystalicznie czysta i zdatna do picia. Jako wiodąca marka na polskim rynku posiadamy wszelkie atesty i certyfikaty zapewniające najwyższą jakość naszych usług. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów cyklicznie losowo wybranych dystrybutorów znajdujących się w całej Polsce przeprowadzamy szczegółowe badania wody w Instytucie Sanitarno-Epidemiologicznym.

Adres:
YAZAMCO POLAND Sp. z o.o.
05-500 Piaseczno
ul. Okulickiego 19
Biuro:
tel. 22 702 11 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00
 
tel.: 22 702 11 50
        501 711 192
        505 587 717