UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

ok

Yazamco - producent dystrybutorów wody, ekspresów do kawy, do biura i firmy

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

x

formularz zapytania wynajem naszych produktów1000 - pozostało znaków
Doskonałej jakości ekspresy do kawy do biura - ekspresy do kawy dla firmy

Dystrybutory filtrujące wodę - krystalicznie czysta woda zimna, gorąca oraz gazowana do  biura

Dostawa wody Kraków | dystrybutory Yazamco

Przekonaj się, że dostawa wody do firmy w Krakowie może być niezwykle wygodna i tania. Pod marką Yazamco Poland oferujemy dostęp do nowoczesnych i bardzo wydajnych dystrybutorów bezbutlowych, które podłącza się bezpośrednio do instalacji wod-kan. Woda pobierana z sieci jest dokładnie filtrowana, a następnie można ją wypić w preferowanym wariancie:

  • na zimno,

  • na gorąco,

  • gazowana.

Skontaktuj się!

Tym samym szybkie i wygodne przygotowanie napoju w trakcie pracy pozwala znaleźć realne oszczędności. Zaawansowane i dopracowane filtry gwarantują, że pozyskiwana woda spełnia wszystkie zdrowotne i higieniczne kryteria. Może być spożywana w dowolnym momencie i stanowić bazę do herbaty, kawy czy innego napoju na zimno lub ciepło. Dzięki naszemu dystrybutorowi nie tracisz czasu na zakup, transport, przechowywanie i wymianę dużych butli. Do montażu wystarczy bowiem standardowe połączenie, np. pod kranem w pomieszczeniu socjalnym.

Dostawy zdrowej wody w Krakowie – wygodny dystrybutor

Nasze rozwiązanie jest na tyle uniwersalne, że z powodzeniem sprawdza się m.in. w:

  • placówkach publicznych, medycznych i edukacyjnych,

  • biurowcach i biurach,

  • zakładach przemysłowych, sklepach, punktach usługowych,

  • prywatnych domach i mieszkaniach.

Specjalizujemy się w dostawie dystrybutorów, ale nasza oferta obejmuje też nowoczesne ekspresy do kawy. Pamiętaj, że to podstawowe wyposażenie wielu biznesowych przestrzeni, które zapewnia komfort pracownikom, kontrahentom oraz klientom. Dostęp do świeżej, zdrowej wody wspiera efektywną pracę i jest świadectwem troski o podstawowe potrzeby wszystkich osób związanych z daną instytucją czy przedsiębiorstwem.

Z naszej strony możesz liczyć na fachowe doradztwo oraz profesjonalny, błyskawiczny serwis, jeżeli wymaga tego sprzęt. Oferowane dystrybutory różnią się wielkością czy funkcjonalnością, ale łączy je doskonała jakość wykonania i prostota montażu oraz obsługi. Zapomnij o konieczności częstego kupowania i wymieniania butli z wodą, skoro możesz pobierać ją bezpośrednio z sieci wod-kan., oszczędzając czas i pieniądze. Zdaniem coraz większej liczby klientów, to najlepszy sposób dostawy w stolicy Małopolski i innych miastach.

Skontaktuj się!

Adres:
YAZAMCO POLAND Sp. z o.o.
05-500 Piaseczno
ul. Okulickiego 19
Biuro:
tel. 22 702 11 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00
 
tel.: 22 702 11 50
        501 711 192
        505 587 717