Yazamco - producent dystrybutorów wody, ekspresów do kawy, do biura i firmy

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

Vinaora Nivo Slider 3.x
Doskonałej jakości ekspresy do kawy do biura - ekspresy do kawy dla firmy

Dystrybutory filtrujące wodę - krystalicznie czysta woda zimna, gorąca oraz gazowana do  biura

Z przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu firmę Yazamco Poland Sp. z o.o., działającą od 1996 roku, specjalizującej się w dostarczaniu zdrowej i czystej wody do picia.

Wykorzystując ponad 30-letnie doświadczenie producenta zdobyte na wielu rynkach Yazamco Poland już od 1996 roku z powodzeniem oferuje najwyższej jakości dystrybutory i filtry dające krystalicznie czystą schłodzoną i gorącą wodę (przegotowaną !!!) i gazowaną.

Woda z naszych dystrybutorów bezbutlowych zawiera potrzebne dla zdrowia człowieka minerały, a pozbawiona jest szkodliwych zanieczyszczeń i niebezpiecznych bakterii, które są niszczone za pomocą systemu filtrowania oraz lampy UV zamontowanej w urządzeniu.

Uniwersalne dystrybutory na wodę do użycia w biurach, fabrykach i domach cieszą się ogromną popularnością na wielu rynkach światowych, w szczególności w Anglii, Francji, Irlandii, Holandii oraz Norwegii, ale również i w wielu innych krajach.
Jeśli interesuje Państwa krystalicznie czysta woda do firm i woda dla biur to znaleźliście się Państwo w najlepszym z możliwych miejsc.

Woda do biura to nasza specjalność. Yazamco Poland od wielu lat oferuje dystrybutory filtrujące wodę i filtry do wody. W ofercie naszej firmy możecie Państwo znaleźć dystrybutory wody w różnych opcjach. Dystrybutory do wody gazowanej to nasza domena. Najnowocześniejszym rozwiązaniem jest woda dla firm otrzymywana poprzez dystrybutor bezbutlowy.


Firma Yazamco zajmuje się również dzierżawa ciśnieniowych ekspresów do kawy dla biur oraz firm.
W ofercie posiadamy ekspresy firm NIVONA, HENDI jak i SAECO , które są najlepsze pod względem jakości, prostoty obsługi, a także design’u. Mając wieloletnie doświadczenie serwisowe możemy wiele powiedzieć na temat żywotności ciśnieniowych ekspresów do kawy, rozwiązań technicznych, prostoty obsługi jak i ich konserwacji.


Zapewniamy Państwu fachową pomoc i doradztwo w wyborze odpowiedniego ekspresu do kawy do biura. Przeprowadzimy instruktarz obsługi i podpowiemy jak najlepiej dbać o ekspresy do kawy, aby działał jak najdłużej parząc smaczną kawę.
Zapewnimy Państwu fachowy montaż wraz z podłączeniem poprzez system filtrów oraz będziemy dostarczać kawę bezpośrednio do biura.

Zadzwoń już dziś i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Adres:
YAZAMCO POLAND Sp. z o.o.
05-500 Piaseczno
ul. Okulickiego 19
Biuro:
tel. 22 702 11 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00
 
tel.: 22 702 11 50
        501 711 192
        505 587 717