UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

ok

Yazamco - producent dystrybutorów wody, ekspresów do kawy, do biura i firmy

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

x

formularz zapytania wynajem naszych produktów1000 - pozostało znaków
Doskonałej jakości ekspresy do kawy do biura - ekspresy do kawy dla firmy

Dystrybutory filtrujące wodę - krystalicznie czysta woda zimna, gorąca oraz gazowana do  biura

Dostawa wody Poznań | dystrybutory Yazamco

Oferujemy regularne dostawywody na terenie Poznania za pośrednictwem nowoczesnych dystrybutorów. Możemy poszczycić się imponującą listą podmiotów, które zdecydowały się na współpracę i odniosły z tego korzyści. Wśród klientów znajdują się zarówno osoby prywatne oraz rodziny, jak i zakłady pracy, placówki kultury czy instytucje publiczne. Nasza oferta wyróżnia się atrakcyjnymi cenami i regularnymi dostawami przy zachowaniu szczególnej dbałości o oszczędność i jakość wody. A to wszystko jest możliwe wyłącznie poprzez zastosowanie wysokiej jakości dystrybutora.

Skontaktuj się!

Nowoczesne rozwiązania gwarancją dostaw zdrowej wody

Sprzedawane przez naszą firmę dystrybutory cechują się najwyższym standardem wykonania oraz zastosowaniem innowacyjnych mechanizmów, które zapewniają użytkownikom stały dostęp do zdrowej wody o wysokich walorach smakowych. Zaletą urządzeń jest ich ekologiczny charakter wynikający z oszczędności zasobów. Dystrybutor podłącza się bezpośrednio do instalacji wod-kan., dzięki czemu znika konieczność monitorować ilości wody w zbiorniku i zajmowania się jej uzupełnianiem, tak jak w urządzeniach, które są w nią wyposażone. O komforcie i dużej oszczędności czasu świadczy także fakt, że nie ma potrzeby permanentnych wymian.

Dostawy czystej i smacznej wody

Oferowane dystrybutory są wyposażone w wysokojakościowe filtry, które zatrzymują szkodliwe mikroskładniki i zanieczyszczenia. Klient otrzymuje więc zdrową i wartościową wodę, która oprócz napojenia zapewnia przyjemność poprzez bogate walory smakowe. Dystrybutor wytwarza zarówno niegazowaną, jak i gazowaną, co umożliwia zaspokojenie potrzeb wszystkich użytkowników.

Wysoki standard dostawwody, nowoczesne rozwiązania i estetyczne wykonanie to gwarancja długotrwałej i niegasnącej satysfakcji z naszych urządzeń. Zachęcamy do kontaktu i ustalenia warunków współpracy!

Skontaktuj się!

Adres:
YAZAMCO POLAND Sp. z o.o.
05-500 Piaseczno
ul. Okulickiego 19
Biuro:
tel. 22 702 11 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00
 
tel.: 22 702 11 50
        501 711 192
        505 587 717