UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

ok

Yazamco - producent dystrybutorów wody, ekspresów do kawy, do biura i firmy

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

x

formularz zapytania wynajem naszych produktów1000 - pozostało znaków
Doskonałej jakości ekspresy do kawy do biura - ekspresy do kawy dla firmy

Dystrybutory filtrujące wodę - krystalicznie czysta woda zimna, gorąca oraz gazowana do  biura

Dostawa wody Rzeszów | dystrybutory Yazamco

Jesteśmy firmą, która w profesjonalny sposób zajmuje się dostarczaniem wody z dystrybutora. Z naszych usług można skorzystać m.in. na terenie Rzeszowa. Oferta jest skierowana do małych i dużych firm, a także do placówek użyteczności publicznej czy urzędów. Regularnymi dostawami czystej i smacznej wody możliwymi poprzez sprzedawane przez nas dystrybutory wspieramy również osoby prywatne, które chcą niskim kosztem zapewnić swojej rodzinie jej stałe źródło. Działalność opieramy na filarach ekologiczności i rozsądnego użycia zasobów, ale wyróżniamy się też atrakcyjnymi warunkami finansowymi, oferując wysokiej jakości dystrybutory w atrakcyjnych cenach.

Skontaktuj się!

Efektywne dostawy zdrowej wody z dystrybutora

Komfort i zadowolenie osób korzystających z dostaw wody to dla nas priorytet, dlatego przykładamy szczególną wagę do funkcjonalności naszych dystrybutorów. Innowacyjne rozwiązania pozwalają być o krok przed konkurencją. Nowoczesna konstrukcja decyduje o przewadze urządzenia ze względu na to, że możliwe jest podłączenie go do instalacji wod.-kan. Dzięki temu znika konieczność samodzielnego napełniania zbiornika. To dla każdego konkretne ułatwienie i znacząca oszczędność czasu oraz pieniędzy.

Niepowtarzalny smak zdrowej i czystej wody

Nasze dystrybutory gwarantują dostawy wody, która charakteryzuje się wysokimi walorami smakowymi – to efekt zastosowania nowoczesnej technologii trzykrotnego filtrowania. Zamontowane w urządzeniu filtry uniemożliwiają przedostawanie się do zanieczyszczeń i niepożądanych składników śladowych. Czystość każdej kropli automatycznie przekłada się na jej doskonały smak. Zastosowanie dystrybutora pozwala odnieść korzyści również wizerunkowe, ponieważ pokazuje pracownikom, klientom lub innym osobom, do których dyspozycji został oddany, że ich potrzeby są ważne.

Skontaktuj się!

Gwarantowana za sprawą naszych dystrybutorów niezawodność i regularność dostaw wody zarówno gazowanej, jak i zwykłej mineralnej, sprawia, że jesteśmy zaufanym kooperatorem wielu firm, instytucji i osób prywatnych. Zapraszamy do dołączenia do grona zadowolonych użytkowników!

Zobacz więcej: dostawa wody do firm | dostawa wody Wrocław | dostawa wody Szczecin | dostawa wody Rzeszów | dostawa wody Poznań | dostawa wody Mazowieckie | dostawa wody Lublin | dostawa wody Kraków | dostawa wody Gdańsk | dostawa wody Warszawa

Adres:
YAZAMCO POLAND Sp. z o.o.
05-500 Piaseczno
ul. Okulickiego 19
Biuro:
tel. 22 702 11 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00
 
tel.: 22 702 11 50
        501 711 192
        505 587 717