Yazamco - producent dystrybutorów wody, ekspresów do kawy, do biura i firmy

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

Dostawa wody do firm

Dzięki nam w wielu firmach w całym kraju nigdy nie brakuje źródła czystej, świeżej i zdrowej wody! Specjalizujemy się w realizacji dostawy do biur, działając jako wyłączny przedstawiciel marki Strauss, która cieszy się międzynarodową renomą. Kilka dekad doświadczenia w branży sprawia, że możesz nam zaufać! Dostawa wysokiej jakości wody dla licznych klientów to wyzwanie, które codziennie podejmujemy, dbając o wygodę i zdrowie pracowników różnych organizacji. Warto podkreślić, że nasze dystrybutory to rozwiązania przyjazne dla środowiska.

Nawodnienie to podstawa

Codziennie powinniśmy pić co najmniej kilka szklanek wody – lekarze są co do tego zgodni. W zabieganym świecie, pomiędzy obowiązkami, nie tylko trudno pamiętać o tych zaleceniach, a także je wypełniać. Z pomocą przychodzi nasza firma, oferująca dostawę wody do firm i biur w Warszawie, jej okolicach oraz wielu innych mniejszych i większych miast na terenie całego kraju. Odpowiednie nawodnienie wpływa na świeżość umysłu i klarowne myślenie. Wysokiej jakości woda w firmach, przeznaczona dla pracowników, powinna być traktowana jak inwestycja w ich dobre samopoczucie!

Dostawa wody najwyższej klasy – poczwórna filtracja od Yazamco Poland

Woda pochodząca z pewnego źródła poddawana aż trzykrotnemu filtrowaniu zachowującemu korzystne dla zdrowia minerały – to właśnie nasza propozycja! Filtr z aktywnym węglem:

  • eliminuje chlor, żelazo i mangan,
  • niweluje nieprzyjemny smak,
  • neutralizuje zapach wody kranowej.

Warstwa mikronowa usuwa najmniejsze zanieczyszczenia, jakich nie można dostrzec gołym okiem. Woda przechodzi również przez filtr z lampą UV, której promienie niszczą bakterie i mikroorganizmy. Wybór wody do firm nie ogranicza się jedynie do niegazowanej wody zimnej. Oferujemy dystrybutory zapewniające wodę gazowaną oraz ciepłą. Dla tej ostatniej dystrybutor jest dodatkowo wyposażony w filtr antywapienny, który zapobiega odkładaniu się kamienia na układach grzewczych. Dbamy o to, aby nasze dostawy wody spełniały najwyższe normy pod względem jakościowym.

Dostawa wody – korzyści dla firm i biur

Dzięki dystrybutorom z wodą od Yazamco Poland firmy oszczędzają pieniądze – instalacja takiego urządzenia pozwala zmniejszyć koszty o kilkadziesiąt procent. Gorąca woda dla firm sprawia, że jej pracownicy mogą w kilka sekund zrobić sobie kawę lub herbatę. Korzystanie z dystrybutorów to także ogromna korzyść dla planety!

Ograniczenie plastiku w biurze sprawi, że dana marka będzie bardziej przyjazna dla środowiska, co dobrze wpływa również na jej wizerunek. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania dotyczące jakości dostarczanych produktów. Jeśli zależy Ci na zapewnieniu pracownikom dostępu do świeżej, orzeźwiającej wody, nasza propozycja spełni Twoje oczekiwania.

Dlaczego warto zapewnić dostawę wody w swojej firmie?

Prowadzisz niedużą firmę, w której zatrudniasz kilkunastu pracowników? A może jesteś właścicielem rozbudowanego przedsiębiorstwa i setki osób pracują na sukces Twojej marki? Niezależnie od wielkości firmy dostawy wody stanowią sprawdzone rozwiązanie. Dzięki codziennej dawce świeżego napoju zadbasz o dobre samopoczucie osób, które będą mogły w dowolnym momencie zaspokoić swoje pragnienie. Zapomnij o kranówce lub niezdrowych sokach i postaw na sprawdzone rozwiązanie. Warto podkreślić, że regularne nawadnianie organizmu świeżą wodą jest zalecane także przez specjalistów. Zaufaj opiniom lekarzy i zadbaj o dobre samopoczucie swoich pracowników. Z naszą firmą z łatwością dostarczysz wodę wolną od szkodliwych substancji, takich jak wspomniany wcześniej chlor, mangan i żelazo. Cieszymy się dużą popularnością wśród przedsiębiorstw o różnym profilu działalności. Pomagamy ugasić pragnienie zarówno w przypadku pracowników fizycznych, jak i osób zatrudnionych w biurze. Zapraszamy do kontaktu, aby uzgodnić dodatkowe szczegóły.

Kawa i herbata w zasięgu ręki – postaw na profesjonalną dostawę wody!

Biuro lub firma to miejsca, które muszą być wyposażone w szereg udogodnień dla pracowników. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia powinny być dystrybutory gorących napojów. Nasza firma zapewnia dostawy wody ciepłej, dzięki której każda zainteresowana osoba może błyskawicznie zaparzyć ulubioną kawę lub herbatę. Dostarczamy dystrybutory o niezawodnym działaniu, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych czajników elektrycznych, jakie zużywają dużo energii i generują dodatkowe koszty. Jednocześnie proponowane instalacje są projektowane w duchu ekologii, a dodatkowym atutem jest bardzo prosta obsługa. Gwarantujemy komfortowe odmierzenie potrzebnej ilości gorącej wody, aby już po chwili skosztować ulubionego napoju. Dzięki oferowanym rozwiązaniom zadbasz o dobre samopoczucie pracowników, którzy będą mogli w dowolnej chwili rozgrzać się filiżanką aromatycznej kawy, herbaty lub gorącej czekolady.

Dostawy wody w okresie lata – zadbaj o komfort podczas upałów

Praca w okresie wakacyjnym okazuje się wyjątkowo uciążliwa ze względu na wysokie temperatury powietrza. Upał znacznie utrudnia wykonywanie codziennych obowiązków, nawet w klimatyzowanych salach. Z tego powodu ważne jest, aby zapewnić pracownikom regularne dostawy wody, dzięki którym zadbają o nawodnienie organizmu. Nasza firma od lat specjalizuje się w tego typu działalności. Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy, które ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Jesteśmy w stanie dostarczać wodę zarówno do dużych biurowców, jak i niewielkich lokali firmowych. Dzięki nam zadbasz o zdrowie swoich pracowników, zapewniając im łatwy dostęp do efektywnego źródła orzeźwienia. Stawiamy nacisk na najwyższą jakość dostarczanej wody, która jest wolna od szkodliwych substancji. Jednoczesne czterokrotne filtrowanie nie pozbawia jej minerałów korzystnych dla zdrowia. Sprawdź, jak łatwo możesz doprowadzić pracownikom źródło zdrowego orzeźwienia!

Adres:
YAZAMCO POLAND Sp. z o.o.
05-500 Piaseczno
ul. Okulickiego 19
Biuro:
tel. 22 702 11 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00
 
tel.: 22 702 11 50
        501 711 192
        505 587 717