yazamco kawa woda

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

Dostawa wody do firm

Dzięki nam w wielu firmach w całym kraju nigdy nie brakuje źródła czystej, świeżej i zdrowej wody! Specjalizujemy się w realizacji dostawy do biur, działając jako wyłączny przedstawiciel marki Strauss, która cieszy się międzynarodową renomą. Kilka dekad doświadczenia w branży sprawia, że możesz nam zaufać! Dostawa wysokiej jakości wody dla licznych klientów to wyzwanie, które codziennie podejmujemy, dbając o wygodę i zdrowie pracowników różnych organizacji. Warto podkreślić, że nasze dystrybutory to rozwiązania przyjazne dla środowiska.

Nawodnienie to podstawa

Codziennie powinniśmy pić co najmniej kilka szklanek wody – lekarze są co do tego zgodni. W zabieganym świecie, pomiędzy obowiązkami, nie tylko trudno pamiętać o tych zaleceniach, a także je wypełniać. Z pomocą przychodzi nasza firma, oferująca dostawę wody do firm i biur w Warszawie, jej okolicach oraz wielu innych mniejszych i większych miast na terenie kraju. Odpowiednie nawodnienie wpływa na świeżość umysłu i klarowne myślenie. Wysokiej jakości woda w firmach, przeznaczona dla pracowników, powinna być traktowana jak inwestycja w ich dobre samopoczucie!

Potrójna filtracja od Yazamco Poland

Woda pochodząca z pewnego źródła poddawana aż trzykrotnemu filtrowaniu zachowującemu korzystne dla zdrowia minerały – to właśnie nasza propozycja! Filtr z aktywnym węglem:

  • eliminuje chlor, żelazo i mangan,
  • niweluje nieprzyjemny smak,
  • neutralizuje zapach wody kranowej.

Warstwa mikronowa usuwa najmniejsze zanieczyszczenia, jakich nie można dostrzec gołym okiem. Woda przechodzi również przez filtr z lampą UV, której promienie niszczą bakterie i mikroorganizmy. Wybór wody do firm nie ogranicza się jedynie do niegazowanej wody zimnej. Oferujemy dystrybutory zapewniające wodę gazowaną oraz ciepłą. Dla tej ostatniej dystrybutor jest dodatkowo wyposażony w filtr antywapienny, który zapobiega odkładaniu się kamienia na układach grzewczych.

Dostawa wody – korzyści dla firm i biur

Dzięki dystrybutorom z wodą od Yazamco Poland firmy oszczędzają pieniądze – instalacja takiego urządzenia pozwala zmniejszyć koszty o kilkadziesiąt procent. Gorąca woda dla firm sprawia, że jej pracownicy mogą w kilka sekund zrobić sobie kawę lub herbatę. Korzystanie z dystrybutorów to także ogromna korzyść dla planety!

Ograniczenie plastiku w biurze sprawi, że dana marka będzie bardziej przyjazna dla środowiska, co dobrze wpływa również na jej wizerunek. Oferujemy dostawę wody do firm i biur w wielu miastach w Polsce, w tym m.in. w Warszawie, Poznaniu czy Łodzi – dołącz do ich grona już teraz!

Adres:
YAZAMCO POLAND Sp. z o.o.
05-500 Piaseczno
ul. Okulickiego 19
Biuro:
tel. 22 702 11 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00
 
tel.: 22 702 11 50
        601 940 255
        605 948 329