Yazamco - producent dystrybutorów wody, ekspresów do kawy, do biura i firmy

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

Dostawa wody do firm

Dzięki nam w wielu firmach w całym kraju nigdy nie brakuje źródła czystej, świeżej i zdrowej wody! Specjalizujemy się w realizacji dostawy do biur, działając jako wyłączny przedstawiciel marki Strauss, która cieszy się międzynarodową renomą. Kilka dekad doświadczenia w branży sprawia, że możesz nam zaufać! Dostawa wysokiej jakości wody dla licznych klientów to wyzwanie, które codziennie podejmujemy, dbając o wygodę i zdrowie pracowników różnych organizacji. Warto podkreślić, że nasze dystrybutory to rozwiązania przyjazne dla środowiska.

Nawodnienie to podstawa

Tlen i woda to dwa najważniejsze składniki pobierane przez człowieka do wnętrza jego organizmu. Bilans wodny może być zaburzony w wyniku intensywnego wysiłku fizycznego lub umysłowego – zwłaszcza w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Niedobór płynów odczuwany jest szybciej i intensywniej, niż całkowity brak dostępu do pożywienia. Może on prowadzić po poważnych zaburzeń zdrowotnych, do których należą:

 • rozdrażnienie, zaburzenia nastroju i dezorientacja,
 • narastające zmęczenie,
 • infekcje dróg oddechowych,
 • trudności w koncentracji,
 • skurcze i bóle mięśni,
 • zaburzenia widzenia oraz rytmu serca.

Każda z powyższych dolegliwości znacząco utrudnia, a nawet uniemożliwia pracownikom efektywne wykonywanie swoich obowiązków. To właśnie dlatego tak ważne jest zapewnienie podopiecznym stałego dostępu do zasobów wodnych, jak również ciągłe poszerzanie ich wiedzy na temat prawidłowego nawodnienia.

Ile wody powinien spożywać człowiek?

Codziennie powinniśmy pić co najmniej kilka szklanek wody – lekarze są co do tego zgodni. Ludzki organizm nie jest w stanie jej samodzielnie wytworzyć ani w żaden sposób zmagazynować, stąd też kluczową kwestię stanowi systematyczne nawadnianie organizmu. Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie zaleca, aby osoby dorosłe spożywały co najmniej 2 l (kobiety) lub 2,5 l (mężczyźni) płynów na dobę. Warto mieć jednak świadomość tego, że dzienne zapotrzebowanie to kwestia wysoce indywidualna, która zmienia się w zależności od:

 • składu diety (zawartość soli, białka, błonnika),
 • wilgotności i temperatury powietrza,
 • płci i masy ciała,
 • aktywności fizycznej – rodzaju wykonywanej pracy.

W zabieganym świecie, pomiędzy obowiązkami, nie tylko trudno pamiętać o tych zaleceniach, a także je wypełniać. Z pomocą przychodzi nasza firma, oferująca dostawę wody do firm i biur w Warszawie, jej okolicach oraz wielu innych mniejszych i większych miast na terenie całego kraju. Odpowiednie nawodnienie wpływa na świeżość umysłu i klarowne myślenie. Wysokiej jakości woda dla firm, przeznaczona dla pracowników, powinna być traktowana jak inwestycja w ich zdrowie oraz dobre samopoczucie!

Dostawa wody najwyższej klasy – poczwórna filtracja od Yazamco Poland

Woda pochodząca z pewnego źródła poddawana aż trzykrotnemu filtrowaniu zachowującemu korzystne dla zdrowia minerały – to właśnie nasza propozycja! Filtr z aktywnym węglem:

 • eliminuje chlor, żelazo i mangan,
 • niweluje nieprzyjemny smak,
 • neutralizuje zapach wody kranowej.

Warstwa mikronowa usuwa najmniejsze zanieczyszczenia, jakich nie można dostrzec gołym okiem. Woda przechodzi również przez filtr z lampą UV, której promienie niszczą bakterie i mikroorganizmy. Wybór wody do firm nie ogranicza się jedynie do niegazowanej wody zimnej. Oferujemy dystrybutory zapewniające wodę gazowaną oraz ciepłą. Dla tej ostatniej dystrybutor jest dodatkowo wyposażony w filtr antywapienny, który zapobiega odkładaniu się kamienia na układach grzewczych. Dbamy o to, aby nasze dostawy wody spełniały najwyższe normy pod względem jakościowym.

Sięgnij po innowacyjne dystrybutory wody od Yazamco Poland

Wysokiej jakości dystrybutor (dyspenser) na wodę to znakomity i doceniany przez wielu pracodawców sposób udostępniania wody pracownikom. Standardowo w firmach wykorzystywane są automaty butlowe, gromadzące wodę w pojemnych, plastikowych zbiornikach. Jak pokazuje praktyka, tego rodzaju rozwiązania nie gwarantują pełnego bezpieczeństwa użytkownikom. Po pewnym czasie (często pomimo zabiegów pielęgnacyjnych) butle stają się siedliskiem bakterii i grzybów, które mogą doprowadzić do przykrych dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

To nie koniec problemów – sporym zagrożeniem są także właściwości chemiczne tworzyw sztucznych, z których wykonywane są butle. W tym kontekście najwięcej uwagi poświęca się bisfenolowi A (BPA), który w wielu krajach został uznany za substancję toksyczną. Jak wykazały liczne badania naukowe, związek może być przyczyną licznych problemów zdrowotnych, w tym między innymi:

 • chorób serca,
 • otyłości,
 • niepłodności,
 • chorób serca,
 • cukrzycy typu 2
 • zaburzeń ze strony układu nerwowego.

Cóż zatem zrobić, aby zapewnić pracownikom komfort, ale także i bezpieczeństwo? Odpowiedź jest prosta – postaw na innowacyjne, bezbutlowe dystrybutory od Yazamco Poland. Nasze urządzenia dostarczają krystalicznie czystą, kilkukrotnie przefiltrowaną wodę bezpośrednio z instalacji wodnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteś w pełni niezależny – nie musisz martwić się dostawami, składowaniem ani systematycznym uzupełnianiem zbiorów. Jest ona dostępna w formie ciepłej, zimnej, gazowanej i niegazowanej.

Dostawa wody – korzyści dla firm i biur

Dzięki dystrybutorom z wodą od Yazamco Poland firmy oszczędzają pieniądze – instalacja takiego urządzenia pozwala zmniejszyć koszty o kilkadziesiąt procent. Gorąca woda dla biura i innego rodzaju firm sprawia, że jej pracownicy mogą w kilka sekund zrobić sobie kawę lub herbatę. Korzystanie z dystrybutorów to także ogromna korzyść dla planety!

Ograniczenie plastiku w biurze sprawi, że dana marka będzie bardziej przyjazna dla środowiska, co dobrze wpływa również na jej wizerunek. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania dotyczące jakości dostarczanych produktów. Jeśli zależy Ci na zapewnieniu pracownikom dostępu do świeżej, orzeźwiającej wody, nasza propozycja spełni Twoje oczekiwania.

Dlaczego warto zapewnić dostawę wody w swojej firmie?

Prowadzisz niedużą firmę, w której zatrudniasz kilkunastu pracowników? A może jesteś właścicielem rozbudowanego przedsiębiorstwa i setki osób pracują na sukces Twojej marki? Niezależnie od wielkości firmy dostawy wody stanowią sprawdzone rozwiązanie. Dzięki codziennej dawce świeżego napoju zadbasz o dobre samopoczucie osób, które będą mogły w dowolnym momencie zaspokoić swoje pragnienie. Zapomnij o kranówce lub niezdrowych sokach i postaw na sprawdzone rozwiązanie. Warto podkreślić, że regularne nawadnianie organizmu świeżą wodą jest zalecane także przez specjalistów. Zaufaj opiniom lekarzy i zadbaj o dobre samopoczucie swoich pracowników. Z naszą firmą z łatwością dostarczysz wodę wolną od szkodliwych substancji, takich jak wspomniany wcześniej chlor, mangan i żelazo. Cieszymy się dużą popularnością wśród przedsiębiorstw o różnym profilu działalności. Pomagamy ugasić pragnienie zarówno w przypadku pracowników fizycznych, jak i osób zatrudnionych w biurze. Zapraszamy do kontaktu, aby uzgodnić dodatkowe szczegóły.

Kawa i herbata w zasięgu ręki – postaw na profesjonalną dostawę wody!

Nowoczesne biuro lub firma to miejsca, które muszą być wyposażone w szereg udogodnień dla pracowników. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia powinny być dystrybutory gorących napojów. Nasza firma zapewnia dostawy wody ciepłej, dzięki której każda zainteresowana osoba może błyskawicznie zaparzyć ulubioną kawę lub herbatę. Dostarczamy dystrybutory o niezawodnym działaniu, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych czajników elektrycznych, jakie zużywają dużo energii i generują dodatkowe koszty. Jednocześnie proponowane instalacje są projektowane w duchu ekologii, a dodatkowym atutem jest bardzo prosta obsługa. Gwarantujemy komfortowe odmierzenie potrzebnej ilości gorącej wody, aby już po chwili skosztować ulubionego napoju. Dzięki oferowanym rozwiązaniom zadbasz o dobre samopoczucie pracowników, którzy będą mogli w dowolnej chwili rozgrzać się filiżanką aromatycznej kawy, herbaty lub gorącej czekolady.

Dostawy wody w okresie lata – zadbaj o komfort podczas upałów

Praca w okresie wakacyjnym okazuje się wyjątkowo uciążliwa ze względu na wysokie temperatury powietrza. Upał znacznie utrudnia wykonywanie codziennych obowiązków, nawet w klimatyzowanych salach. Z tego powodu ważne jest, aby zapewnić pracownikom regularne dostawy wody, dzięki którym zadbają o nawodnienie organizmu. Nasza firma od lat specjalizuje się w tego typu działalności. Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy, które ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Jesteśmy w stanie dostarczać wodę zarówno do dużych biurowców, jak i niewielkich lokali firmowych. Dzięki nam zadbasz o zdrowie swoich pracowników, zapewniając im łatwy dostęp do efektywnego źródła orzeźwienia. Stawiamy nacisk na najwyższą jakość dostarczanej wody, która jest wolna od szkodliwych substancji. Jednoczesne czterokrotne filtrowanie nie pozbawia jej minerałów korzystnych dla zdrowia. Sprawdź, jak łatwo możesz doprowadzić pracownikom źródło zdrowego orzeźwienia!

Zobacz więcej: dostawa wody Wrocław | dostawa wody Szczecin | dostawa wody Rzeszów | dostawa wody Poznań | dostawa wody Mazowieckie | dostawa wody Lublin | dostawa wody Kraków | dostawa wody Gdańsk | dostawa wody Warszawa

Adres:
YAZAMCO POLAND Sp. z o.o.
05-500 Piaseczno
ul. Okulickiego 19
Biuro:
tel. 22 702 11 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00
 
tel.: 22 702 11 50
        501 711 192
        505 587 717