Yazamco - producent dystrybutorów wody, ekspresów do kawy, do biura i firmy

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

Dystrybutory filtrujące wodę - krystalicznie czysta woda zimna, gorąca oraz gazowana do  biura

dystrybutor wody Drinka Soda Slim Mini

 

Jeśli interesuje Cię prezentowana oferta?
Masz dodatkowe pytania?

wyślij wiadomość.

 

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

 
x

Zapytanie o dystrybutor wody - Drinka Soda Slim Mini

1000 - pozostało znaków

Drinka Soda Slim Mini

Najnowszy dystrybutor w ofercie Yazamco. Unikalne połączenie funkcjonalności, designu i ergonomiki. Posiada dotykowy panel poboru wody oraz podświetlenie na kubki. Trzystopniowa filtracja i lampa UV. Wysokie wcięcie do pobieranie wody pozwala łatwo napełnić dzbanki i pojemniki na wodę do ekspresów do kawy. Matowe wykończenie przedniego panela ułatwia utrzymać czystość. Kompaktowe rozmiary - tylko 40 cm wysokości.

Urządzenie jest wyposażone w czujniki przeciw-zalaniowe.

Sprawdzająca się przede wszystkim w biurach, ale też w budynkach mieszkalnych maszyna do gazowania wody i jej podawania powinna być przede wszystkim funkcjonalna. Dlatego proponujemy sprzęt tego typu w nowoczesnej wersji – ze specjalnym panelem dotykowym oraz wieloma dodatkowymi rozwiązaniami technologicznymi ułatwiającymi korzystanie z dystrybutora Drinka Soda Slim Mini. Zachęcamy do zapoznania się z jego szczegółową specyfikacją oraz do składania zamówień na naszej stronie internetowej!

Jakie są zalety dystrybutora Drinka Soda Slim Mini?

W przypadku opisywanego urządzenia bardzo ważnym jego elementem jest wydajny system filtracji. Dzięki niemu zanieczyszczenia są skutecznie zatrzymywane, dlatego model Drinka Soda Slim Mini sprawdza się z powodzeniem przede wszystkim jako dystrybutor wody pitnej. Gazowanie napoju poprzez sztuczne nasycanie dwutlenkiem węgla to kolejna z dostępnych funkcji. Proponowana maszyna realizuje ten proces szybko, co stanowi jej niewątpliwie sporą zaletę. Istotna kwestia to także temperatura wody, która wyświetla się na oferowanym w naszym sklepie dystrybutorze. Może być ona zarówno wysoka, pokojowa, jak i niska. Możliwości grzewcze i chłodzące są w tym wypadku stosunkowo duże – to ogromny atut przy zachowaniu kompaktowych wymiarów sprzętu.

Nowoczesna maszynka do gazowania wody Drinka Soda Slim Mini charakteryzuje się zatem przede wszystkim wszechstronnością. Każdą z wybranych funkcji łatwo włączyć na wspomnianym już panelu dotykowym. Jest on prosty i wygodny w obsłudze m.in. dzięki przyciskom z czytelnymi grafikami. Przednia część opisywanego urządzenia wykończona została za pomocą matowego tworzywa, które jest łatwe w czyszczeniu. Dystrybutory na wodę Drinka Soda Slim Mini są ponadto wyposażone w specjalistyczne czujniki zapobiegające zalaniu podczas użytkowania. Nowoczesne rozwiązania dotyczą również samego wyglądu sprzętu. W opisywanym modelu zastosowaliśmy bowiem wcięcie sporych rozmiarów umożliwiające komfortowe pobieranie wody nawet do zbiorników o dużej pojemności. W ten sposób kompaktowy model z powodzeniem w krótkim czasie napełnia np. dzbanki czy zasobniki, które stosuje się w ekspresach do kawy.

Gdzie sprawdzi się kompaktowy dystrybutor wody?

Drinka Soda Slim Mini dostępny jest w naszej ofercie zarówno w wariancie na blat, jak i w tzw. słupku. Pozwala to na bezproblemowe umieszczenie go w dogodnym dla użytkownika miejscu, co jest także ważne w kontekście korzystania ze sprzętu w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Drinka Soda Slim Mini świetnie sprawdza się w małych mieszkaniach, ale też niewielkich biurach. Opisywany dystrybutor do wody wyróżnia się ekskluzywnym, eleganckim wyglądem, dzięki czemu można go połączyć z różnego rodzaju aranżacjami.

Funkcjonalność oraz wygodne napełnianie nawet sporych zbiorników sprawia z kolei, że urządzenie będzie odpowiednie zarówno dla małych, jak i dużych firm. Nawet przy intensywnej eksploatacji zapewni szybki dostęp do wody gazowanej. Zachęcamy do zakupu modelu Drinka Soda Slim Mini w naszym sklepie!

Adres:
YAZAMCO POLAND Sp. z o.o.
05-500 Piaseczno
ul. Okulickiego 19
Biuro:
tel. 22 702 11 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00
 
tel.: 22 702 11 50
        501 711 192
        505 587 717