Yazamco - producent dystrybutorów wody, ekspresów do kawy, do biura i firmy

POZNAJ DRINKA

22 702 11 50

Dystrybutory filtrujące wodę - krystalicznie czysta woda zimna, gorąca oraz gazowana do  biura

Krystalicznie czysta woda gazowana do biura

Oferujemy wysokiej jakości dystrybutory do wody gazowanej. Wiemy, jak ważna jest dostawa wody pełnowartościowej. Z naszą pomocą zadbasz o orzeźwiające napoje dla pracowników. Dostarczanie wody do biura nie ma przed nami tajemnic. Jeśli interesują Cię takie kwestie, jak woda dla firm lub nowoczesne automaty do wody, postaramy się spełnić Twoje oczekiwania.

Nasza marka, Yazamco Poland, istnieje już od 1996 roku. W ciągu ponad dwóch dekad działania na polskim rynku, wyspecjalizowaliśmy się w uzdatnianiu wody i dostarczaniu bezbutlowych dystrybutorów wody dla biura oraz firmy. Dopilnowaliśmy przy tym, by nasze urządzenia były maksymalnie wygodne w użytkowaniu. Zobacz co nas wyróżnia! W aktualnej ofercie znajdują się między innymi maszyny oferujące krystalicznie czystą wodę gazowaną do biura.

Dzięki naszym bezbutlowym dystrybutorom wody w Twojej firmie zawsze będzie dostępna czysta, przefiltrowana woda. Proponowane przez nas urządzenia posiadają odrębne funkcje pozwalające nalewać wodę schłodzoną (do 5 stopni włącznie) lub podgrzaną (do 97 stopni). Co ciekawe, dodatkowo możliwe jest również uzyskanie wody gazowanej!

Dystrybucja wody najwyższej jakości

Warto zauważyć, że za czystość wody odpowiada nie pojedynczy, a poczwórny filtr, co dodatkowo pozwala przenikaniu do niej osadów. Co więcej, ewentualne mikroby neutralizowane są dzięki wbudowanej lampie UV. Od wielu lat udowadniamy, że woda z dystrybutora może być krystalicznie czysta. Dostępne rozwiązania, takie jak urządzenie do wody gazowanej lub inne dystrybutory filtrujące doskonale sprawdzają się w przestrzeniach firmowych i w biurach. Ich wykorzystywanie wiąże się z oszczędnością na wielu płaszczyznach. Nasze bezbutlowe dystrybutory do wody gazowanej dostępne są w wielu różnych opcjach, dzięki czemu możesz wybrać rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada. Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły! Przekonaj się, że woda do Twojego biura nie musi wiązać się z wysokimi kosztami.

Nowoczesna dystrybucja wody – postaw na sprawdzone rozwiązania

Oferowany przez nas dystrybutor do wody gwarantuje oszczędność na wielu płaszczyznach, w tym:

- oszczędność czasu:

Nasze dystrybutory do wody gazowanej i zwykłej pozwalają na szybsze przygotowywanie napojów. Nieważne, czy będzie to coś orzeźwiającego w lecie, czy ciepła herbata zimą. Dzięki natychmiastowemu dostępowi do zimnej i ciepłej wody oszczędzisz czas potrzebny na chłodzenie w lodówce lub na podgrzanie w czajniku.

- oszczędność pieniędzy:

Nasze bezbutlowe dystrybutory do wody pozwalają zaoszczędzić na kosztach zamawiania wody. Korzystając z systemu bez butlowego, bazującego na podłączeniu do instalacji wodnej, nie jesteś uzależniony od jej dostaw i nie musisz jej nigdzie składować. Dzięki nam woda gazowana dla firmy jest stale dostępna na miejscu, po kosztach nawet do 200 procent niższych, niż w przypadku jej dowozu.

- oszczędność miejsca:

Co ważne, skoro woda gazowana do biura nie musi być do niego dowożona w butlach, nie trzeba przejmować się wydzielaniem miejsca na jej składowanie. Przy okazji przyczyniasz się również do ochrony środowiska, gdyż mniej energii zużywa się na produkcję i transport plastikowych opakowań na wodę.

Wybierz nasze dystrybutory filtrujące wodę

Jeśli szukasz sprawdzonego rozwiązania, aby zapewnić pracownikom łatwy dostęp do źródła orzeźwienia, woda z dystrybutora okaże się świetnym wyborem. Jesteśmy specjalistami we wdrażaniu tego typu instalacji, starając się usatysfakcjonować najbardziej wymagających klientów. Dzięki nam zadbasz o to, aby woda dla biura zawsze była świeża, krystalicznie czysta i bogata w naturalnie występujące minerały. Proponujemy nowoczesne urządzenia, które sprawdzają się zarówno w dużych, firmowych przestrzeniach, jak i w małych lokalach. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych kompaktowymi modelami dystrybutorów. Dużym powodzeniem wśród naszych klientów cieszy się maszyna do wody gazowanej. Dzięki specjalnie opracowanej technologii zapewnia ona odpowiedni stopień gazowania, zachowując atrakcyjne walory smakowe. Urządzenie pozwala szybko ugasić pragnienie i jest niezastąpione przede wszystkim w okresie wakacyjnych temperatur.

Sięgnij po nowatorski dystrybutor do wody

Specjalizujemy się we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym woda w dystrybutorach zachwyca smakiem i zapewnia szybkie orzeźwienie. Dokładna filtracja pozwoliła wyeliminować szkodliwe dodatki. Jeśli chcesz zadbać o zdrowie pracowników, dobrym wyborem jest dostarczana przez nas woda. Dystrybutor sygnowany naszą marką gwarantuje wygodę użytkowania, na którą wpływa między innymi intuicyjna obsługa. W ofercie znajdują się następujące urządzenia:

  • dystrybutory do wody Drinka Soda Slim, Drinka Soda, Drinka Soda Compact/Mini
  • dystrybutor wody T-6 Compact,
  • dystrybutor wody Sport Bar,
  • dystrybutor wody Tana Water Domestic
  • dystrybutor wody Cooler Bar,
  • dystrybutor wody WATER BAR.

Każdy z dostępnych modeli wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością i atrakcyjnym designem. Udowadniamy, że gazowanie wody nie musi wiązać się z korzystaniem z wielkogabarytowych urządzeń. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, które dysponują przestrzenią o ograniczonym metrażu. Specjalnie dla nich udostępniamy propozycje w wersji Compact, o niedużych gabarytach.

Woda do dystrybutora – skorzystaj z naszej oferty

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się dystrybucją wody i proponujemy klientom kompleksowe usługi z tego zakresu. Można u nas zamówić najróżniejsze urządzenia, dostosowując zakres ich działania do indywidualnych potrzeb. Maszyna do gazowania wody to jeden z wielu produktów, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród zamawiających. Możemy zaproponować dystrybutor na wodę wyróżniający się kompaktową obudową lub podłużnym kształtem, w zależności od metrażu wnętrza. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy. Przekonaj się, czym powinna wyróżniać się pełnowartościowa woda do dystrybutora – zapraszamy do skorzystania z oferty!

Adres:
YAZAMCO POLAND Sp. z o.o.
05-500 Piaseczno
ul. Okulickiego 19
Biuro:
tel. 22 702 11 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00
 
tel.: 22 702 11 50
        501 711 192
        505 587 717